reklama

Apple Music má nově levnější předplatné s omezenými funkcemi

Apple Music má nově levnější předplatné s omezenými funkcemi
2021-10-18T20:41:14+01:00
• 19. 10. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple představil hlavně nové MacBooky Pro a také sluchátka AirPods třetí generace. Kromě toho jsme se dočkali i nového předplatného v rámci služby Apple Music. Ta jde s cenou ještě níž, ale má to své limity.

Levnější Apple Music

Nové předplatné přijde na 4,99 dolarů měsíčně, což je v přepočtu bez daně přibližně 110 Kč. Než začneme obsaženými funkcemi, je nutné upozornit, že je zde omezená dostupnost: Novinka bude k dispozici v Austrálii, Rakousku, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Hongkongu, Indii, Irsku, Itálii, Japonsku, Mexiku, Novém Zélandu, Španělsku, Tchaj-wanu, Velké Británii a USA. Možná se následně dočkáme rozšíření do dalších zemí. Navíc není přesně řečeno, kdy bude možné nové předplatné zakoupit ani ve vyjmenovaných zemích. Apple prostě neuvedl nic konkrétního, jen že se tak stane ještě letos.

Screen Shot 2021 10 18 at 14055 PM 680x375x

Zdroj: Apple

Předplatné se jmenuje Voice a obsahuje veškerou hudbu, playlisty, není zde omezení v přehrávání, nejsou zde reklamy, k dispozici jsou originální show a můžete používat na jakémkoliv Apple zařízení. A právě zde začínají podmínky. Tento plán nelze zakoupit, pokud máte jiné než Apple zařízení, takže na Androidu si ho nevychutnáte. Ani není dostupná technologie Spatial Audio a ani bezztrátový typ audia. Ani si nelze stáhnout hudbu do knihovny, nebo další funkce.

Novinku si tak vychutnají jen příležitostní posluchači, co mají jen Apple zařízení.

Zdroj: Tisková konference

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim