reklama

WhatsApp pracuje na nových reakcích a designu chatu

WhatsApp pracuje na nových reakcích a designu chatu
2021-09-07T19:30:53+02:00
• 7. 9. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

MinulĂ˝ mÄ›sĂ­c se na internetu objevila podrobná zpráva o tom, jak WhatsApp plánuje do sluĹľby pĹ™idat podobnĂ© reakce zpráv typu Instagram. UĹľivatelĂ© dĂ­ky tĂ©to funkcionalitÄ› budou schopni na jednotlivĂ© zprávy reagovat pomocĂ­ emoji – tj. vÄ›c, která je k dispozici v jinĂ˝ch aplikacĂ­ch od Facebooku, jako jsou Messenger a právÄ› Instagram. Doposud ale nebyly k dispozici žádnĂ© snĂ­mky obrazovky ani prvek uĹľivatelskĂ©ho rozhranĂ­, kterĂ˝ by ukázal, jak by funkce mohla vypadat.

WhatsApp

WABetaInfo některé snímky obrazovky zachycující funkcionalitu zveřejnilo. Na první pohled se zdá, že funkce bude podobná jiným službám Facebooku, kde můžete na zprávu použít jakékoli emoji. Zpráva navíc uvádí, že reakce nejsou anonymní a každý ve skupině uvidí, kdo reagoval a s jakými emoji. Tato funkce je v současné době testována pro zařízení iOS a Android, ale není k dispozici v beta verzích obou platforem.

WhatsApp

Zdroj: PocketNow

WhatsApp pracuje také na přepracovaných bublinách chatu pro iOS. Média uvádí, že nové bubliny jsou „větší než ty staré“ a vypadají „moderněji“. Nové bubliny jsou také trochu kontrastnější.

WhatsApp

Zdroj: PocketNow

Přepracované bubliny zpráv jsou v rané fázi, takže zatím nejsou k dispozici ani beta testerům. Kdy budou obě funkce k dispozici? Pravděpodobně už v další aktualizaci.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim