reklama

Vraťte se do školy ve velkém stylu s Windows 10 nebo Office 2019! sponzorovaný článek

Vraťte se do školy ve velkém stylu s Windows 10 nebo Office 2019! [sponzorovaný článek]
2021-09-16T15:55:51+02:00
• 15. 9. 2021

Září je s námi, a to znamená příval velkých slev. V září tu máme velkou akci Back to School na icmmo.com! Tento populární e-shop se na podzimní akci opravdu dlouho připravoval, přičemž k dispozici jsou slevy na řadu produktů.

Back to School: Další příprava na studium se slevou!

Pokud vám něco uniklo z letních akcí, pak v nadcházející letní online akci  je ten nejlepší čas na získání požadovaných licencí. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu přání.

Back to School

icmmo.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Tento týden icmmo právě zahájil velký letní výprodej 2021, kde máte až 60% slevu z plné ceny a další produkty!

Jedná se o časově omezené nabídky, které skončí příští týden. Pokud jste tedy plánovali upgradovat software svého počítače, tuto jednorázovou příležitost si nenechte ujít.

Exkluzivní nabídka – sleva až 43 % s kupónem DBV43, limitované, pospěšte si!

61% sleva! S kuponem „DBV61“

Levnější a ještě levnější se slevovým kupónem „DBV43“

Objevte více zde >>

Nakupování na mmohk je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu mmors.pay@gmail.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim