reklama

Integrace Philips Hue do Spotify slibuje zážitek jako z nočního klubu

Integrace Philips Hue do Spotify slibuje zážitek jako z nočního klubu
2021-09-05T18:00:11+02:00
• 5. 9. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Chytrá domácnost se stává více a více populárnější a stále více uživatelů vlastní alespoň nějakou její součást. Nejvíce oblíbeným příslušenstvím jsou bezesporu chytrá světla. Na trhu nalezneme světla chytrá světla všech možných barev a tvarů, mezi jedny z nejlepších však patří Hue od společnosti Philips Společnost Philips nově navíc začala spolupracovat se službou Spotify, díky jejichž vzájemné integraci přinese poslech hudby doplněný světly Hue mnohem intenzivnější zážitek.

Philips Hue a Spotify

I přes to že na trhu dnes nalezneme spoustu chytrých světel, například s mikrofony pro odposlech a následné nastavení světel, jejich chování v závislosti na hudbě bylo stále poměrně omezeno. Integrace Philips Hue do Spotify byla oficiálně vypuštěna před několika málo dny, jedná se tak o úplnou novinku. Pro vzájemnou konfiguraci světel bude nutné pouze propojení účtů obou služeb, o zbytek se pak postará technika. Světla automaticky poznají, jakou hudbu posloucháte a podle daného žánru, rytmu a tempa a poté z vašeho domova vytvoří soukromý noční klub.

Philips Hue Spotify Image 1 copy aBNeljHk6ewF 668x445 668x445x

Zdroj: Philips

Jak je zmíněno výše, světla nepotřebují žádný mikrofon, k přizpůsobení osvětlení využívají speciální algoritmy. Služba zkrátka analyzuje metadata dané skladby, detekuje její „parametry“ a ideálně upraví osvětlení. Znamená to tedy, že každá skladba získá svůj vlastní světelný doprovod, který by měl být vždy stejný a nikoliv náhodný.

Ke zprovoznění funkce je nutné pouze vlastnit chytrá světla Philips Hue, následně stačí v aplikaci Hue spárovat účet s účtem na Spotify a poté jen pustit hudbu na jakémkoliv zařízení. Skvělou zprávou je také podpora pro všechny předplatná služby Spotify, není tak potřeba mít předplatné Premium.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat