Dva bonusy naráz. Nový Samsung Z Flip3 teď vychází jen na 497 Kč měsíčně sponzorovaný článek

Dva bonusy naráz. Nový Samsung Z Flip3 teď vychází jen na 497 Kč měsíčně [sponzorovaný článek]
2021-09-13T19:38:35+02:00
• 13. 9. 2021

Zdroj: Samsung

Nový Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 jsou nejúspěšnější skládací telefony. Jen na českém trhu se novinek během dvou týdnů prodalo více než předchozí generace za celý loňský rok. Ode dneška si Z Fold3 i Z Flip3 můžete koupit ještě výhodněji a ušetřit několik tisíc korun, protože u Mobil Pohotovosti dostanete k telefonům hned dva bonusy.

Koupíš, Prodáš, Splácíš

Prodejním trhákem je hlavně „véčkový“ Galaxy Z Flip3. A není divu, jeho cena je totiž oproti předchozí generaci výrazně nižší a přitom samotný telefon je v mnoha ohledech dokonalejší. A nyní je ještě za atraktivnější cenovku. Pokud si totiž některý ze dvou skládacích Samsungů koupíte a poté prodáte svůj stávající smartphone, čeká na vás bonus až 5 000 Kč, který se připočte k výkupní ceně starého telefonu. U Mobil Pohotovosti vám navíc ještě výkupní cenu navýší o dalších 15 %.

galaxywatch4 silver galaxyzflip3 lavender 1200x880x

Rozhodnete-li se například vyměnit svůj Galaxy S21 právě za Galaxy Z Flip3, čeká na vás celková sleva 15 345 Kč. Ve výsledku vás nový Z Flip3 vyjde jen na 11 645 Kč, anebo na 497 Kč měsíčně. Díky spolupráci Mobil Pohotovosti a Hello Bank! si totiž jakoukoli výslednou cenu můžete rozdělit do 26 splátek, což je na tuzemském trhu exkluzivní služba.

Bonus 15 % získáte dokonce i při nákupu Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Stačí opět jen po koupi nových hodinek prodat své stávající smartwatch (Samsung, Xiaomi, Fitbit atd.) a bonus se vám okamžitě přičte k výkupní ceně. Právě díky tomu můžete nové Galaxy Watch4 pořídit už za 4 460 Kč, anebo za 190 Kč měsíčně rozdělených do 26 splátek.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat