reklama

Apple zveřejní nové verze operačních systémů příští týden

Apple zveřejní nové verze operačních systémů příští týden
2021-09-16T06:30:33+01:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Apple

Nové operační systémy od Applu, tj. iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 a tvOS 15, budou veřejnosti přístupné v pondělí 20. září 2021. Tuto informaci poskytla sama společnost na své včerejší Keynote pod názvem California streaming. 

Apple dokončuje přípravy systémů

Záhadou nám je systém macOS Monterey, u kterého nevíme, kdy vlastně bude k dispozici. S největší pravděpodobností tomu bude v průběhu podzimu, kdy Apple má údajně chystat várku nových počítačů s Apple Silicon. 

Apple

Zdroj: Gizmochina

Nová verze iOS 15 a iPadOS 15 se nese v duchu evoluce a hlavní novinkou jsou vylepšení v iMessage nebo u notifikací. Proměnou prošel také multitasking na iPadu. Naopak watchOS 8 přináší jen drobné změny, přičemž se systém snaží ještě více tlačit důraz na zdraví. Proto byla aplikace Breathe vylepšena o nové možnosti, jak mít dozor nad zklidnění mysli. Aplikace také dostala nový název Mindfulness. K dispozici jsou samozřejmě mimo jiné i nové animace. Demonstrovány byly ale další typy cvičení – Apple Watch, respektive operační systém watchOS 8 se naučil zaznamenávat další sporty. Konkrétně jsme se dočkali tai chi pro meditaci nebo pilates.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim