Xiaomi má v plánu model Mi 11T

Xiaomi má v plánu model Mi 11T
2021-08-18T13:30:07+02:00
• 18. 8. 2021

Zdroj: Dotekománie

Konec září loňského roku patřil modelu Mi 10T a aktuální spekulace přibližují možného nástupce v podobě Mi 11T. Společnost Xiaomi sice neprozradila jedinou informaci, ale v kuloárech se začíná hovořit o prvních specifikacích ze seznamu výbavy. Čínský výrobce by měl v nejbližších dnech či týdnech začít sám upřesňovat připravované zařízení.

Redmi v přebalu

Na mezinárodní a indický trh zamíří telefon Mi 11T s kódovým označením Amber (K11R), v jehož útrobách bude OLED displej v poměru stran 20:9 a se 120Hz obnovovací frekvencí. Hlavní fotoaparát zastoupí 64megapixelový objektiv OV64B od OmniVision. Následovat ho má ultraširoký snímač IMX355 od Sony a telekamerka s 3násobým přiblížením. Výkon zajistí 5G procesor Dimensity 1200 od MediaTeku.

Ještě před ním v Číně dorazí Redmi K40 Ultra s označením Agate (K11T), který zřejmě nabídne totožný čelní panel a čipovou sadu. Rozdíl nalezneme u zadního fotoaparátu, kde se počítá s hlavním 108MPx objektivem HM2 od Samsungu. K němu připojí stejný senzor IMX355 od Sony a telekamerku s trojitým přiblížením. Nakonec se očekává, že Redmi K40 Ultra poznáme během příštího měsíce, kdežto Xiaomi Mi 11T přijde někdy v říjnu.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat