reklama

Virtu├íl MOBIL.CZ prodlu┼żuje datov├ę rozvoln─Ťn├ş aktualizov├íno

Virtu├íl MOBIL.CZ prodlu┼żuje datov├ę rozvoln─Ťn├ş [aktualizov├íno]
2021-08-31T11:30:17+01:00
ÔÇó 31. 8. 2021

Fotka od Pexels z Pixabay

Aktualizováno 31. 8.

L├ęto zpravidla p┼Öinese zv├Żhodn─Ťn├ę nab├şdky mobiln├şch oper├ítor┼», p┼Öi─Źem┼ż letos nechyb─Ťli ani ti virtu├íln├ş. MOBIL.CZ p┼Öedstavil datov├ę rozvoln─Ťn├ş, kter├ę m─Ťlo b├Żt p┼»vodn─Ť jen do konce srpna. Virtu├íl n├ís dnes informoval, ┼że tuto speci├íln├ş akci prodlu┼żuje a┼ż do konce z├í┼Ö├ş.

MOBIL.CZ na za─Ź├ítek ┼íkoln├şho roku pro sv├ę z├íkazn├şky p┼Öipravil pokra─Źov├ín├ş velk├ęho datov├ęho rozvol┼łov├ín├ş. V aplikaci MOBIL.CZ na Android a iOS naleznete bal├ş─Źek „Data na t├Żden“ za 79 K─Ź, v r├ímci kter├ęho budete moct cel├Żch 7 dn├ş datovat v ─îR neomezen─Ť. Akce plat├ş do 30. 9. 2021.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 29. 6.

T-Mobile jako prvn├ş p┼Öedstavil svou ak─Źn├ş nab├şdku pro cel├ę l├ęto. M┼»┼żete si u n─Ťj aktivovat k vybran├Żm tarif┼»m neomezen├í data do konce l├ęta, p┼Öi─Źem┼ż nen├ş omezena rychlost ani technologie. Dnes zde m├íme nab├şdku virtu├íln├şho oper├ítora MOBIL.CZ. Sice nen├ş nab├şdka tak moc l├íkav├í, ale mo┼żn├í n─Ťkter├ę z├íkazn├şky nebo z├íjemce zaujme.

T-Mobile startuje Sportovn├ş l├ęto s neomezen├Żmi mobiln├şmi daty [aktualizov├íno]

Data na t├Żden

Virtu├íln├ş oper├ítor od z├şt┼Öka spou┼ít├ş speci├íln├ş datov├Ż bal├ş─Źek bez omezen├ş dat. Zde je ale nastavena cena na 79 K─Ź, p┼Öi─Źem┼ż platnost je sedm dn┼». V r├ímci ─îeska nen├ş sice stanoven FUP, ale v r├ímci EU je zde limit 1,8 GB.

ÔÇ×Bal├ş─Źek Data na t├Żden lze kombinovat se v┼íemi placen├Żmi datov├Żmi bal├ş─Źky i s internetem zdarma, kter├Ż z├íkazn├şk z├şsk├ív├í za dob├şjen├ş. Bal├ş─Źek Data na t├Żden m├í nejvy┼í┼í├ş prioritu v ─Źerp├ín├ş objemu dat a spot┼Öebov├ív├í se tedy v┼żdy jako prvn├ş.ÔÇť

Pro objedn├ín├ş tohoto speci├íln├şho bal├ş─Źku sta─Ź├ş vyu┼ż├şt ofici├íln├ş aplikaci MOBIL.CZ. Nab├şdka startuje ji┼ż z├ştra, tedy 30. ─Źervna. Plat├ş pouze do 31. srpna tohoto roku. Pokud byste si takto cht─Ťli dop┼Ö├ít neomezen├í data na m─Ťs├şc, zaplat├şte celkov─Ť 316 K─Ź, co┼ż nen├ş ┼ípatn├í ─Ź├ístka.

86A210623 MKTID 025 MOBILcz 202106 D 1100x900 1100x900x

Zdroj: MOBIL.CZ

Virtu├íl nav├şc dod├ív├í, ┼że zde nejsou jak├ękoliv z├ívazky. Je ot├ízkou, co ud─Ťl├í konkurence, ale zat├şm to nevypad├í na bitvu mezi oper├ítory. O2 ani Vodafone zat├şm nemaj├ş nic podobn├ęho.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim