reklama

Titanové Apple Watch Series 6 nelze na hlavních trzích zakoupit

Titanové Apple Watch Series 6 nelze na hlavních trzích zakoupit
2021-08-04T23:38:45+01:00
• 5. 8. 2021

Zdroj: MacRumors

Titanové modely Apple Watch Series 6, které jsou součástí kolekce Apple Watch Edition, jsou v současné době nedostupné k vyzvednutí v hned několika prodejnách Applu. V současnosti tento model nekoupíte nikde v USA a ani na hlavních trzích. 

Apple Watch Series 6

SpoleÄŤnost sama neuvedla, Ĺľe by tato edice byla ukonÄŤena. Ovšem máme necelĂ© dva mÄ›sĂ­ce do pĹ™edstavenĂ­ sedmĂ© generace hodinek, coĹľ by mohlo indikovat, Ĺľe se Apple chce soustĹ™edit na vĂ˝robu právÄ› novĂ©ho modelu – aby byl dostatek kusĹŻ. 

Apple Watch Series 6

Zdroj: MacRumors

Vypadá to tedy tak, že Applu došly zásoby a nehodlá se vrhnout to hromadné výroby dalších kusů. Pravděpodobně je to z důvodu, že se tyto nejdražší modely hůře prodávaly a další výroba by nedávala finančně takový smysl. Před pár měsíci mělo dokonce dojít k ukončení výroby a spíše se čekalo, kdy dojdou zásoby. 

Uvidíme, zda se Apple rozhodne ponechat titan i v případě Series 7. Nepřekvapilo by nás, kdyby se výrobce rozhodl této edici vyhnout a soustředil by se pouze na keramiku i zlato. Opravdu má smysl utratit 799 dolarů a více za hodinky, které budou do jednoho roku zastaralé a do pěti let nefunkční? 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim