reklama

Spotify aktualizuje Wear OS aplikaci, přináší offline poslech

Spotify aktualizuje Wear OS aplikaci, přináší offline poslech
2021-08-12T19:28:17+01:00
• 13. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Hudební streamovací služba Spotify spustila Wear OS aplikaci v roce 2018. Tedy před třemi lety nabídla uživatelům této platformy základní funkce dálkového ovládání, ale nic jiného. Až nyní Spotify přináší jednu z nejvíce dychtivě požadovaných funkcí, a to offline přehrávání.

Spotify na Wear OS

Spotify potvrdilo, že si uživatelé budou moci stáhnout své seznamy skladeb, alba nebo podcasty přímo do chytrých hodinek s platformou Wear OS. Znamená to, že už si nebudete muset s sebou brát smartphone pro poslech hudby, ale jednoduše se s bluetooth sluchátky připojíte na hodinky a přes ně hudbu streamovat. To je obrovská výhoda pro nadšené běžce a všeobecně sportovce. 

Spotify

Zdroj: 9to5google

Existují zde ale určité podmínky. Ke stahování a poslechu hudby offline budete potřebovat předplatné Spotify Premium. Pokud máte tarif zdarma, budete mít povoleno pouze stahovat podcasty. Společnost dále potvrdila, že k dispozici bude aktualizace také pro Wear OS 2.0. Mezi prvními produkty, které se aktualizace dočkají, budou hodinky Fossil, Suunto a Mobvoi. 

Jakmile vám aktualizace dorazí, stažené soubory budou mít vedle svých názvů zelenou šipku. To bude označovat stažený obsah. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim