reklama

Spotify aktualizuje Wear OS aplikaci, přináší offline poslech

Spotify aktualizuje Wear OS aplikaci, přináší offline poslech
2021-08-12T19:28:17+01:00
• 13. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Hudební streamovací služba Spotify spustila Wear OS aplikaci v roce 2018. Tedy před třemi lety nabídla uživatelům této platformy základní funkce dálkového ovládání, ale nic jiného. Až nyní Spotify přináší jednu z nejvíce dychtivě požadovaných funkcí, a to offline přehrávání.

Spotify na Wear OS

Spotify potvrdilo, že si uživatelé budou moci stáhnout své seznamy skladeb, alba nebo podcasty přímo do chytrých hodinek s platformou Wear OS. Znamená to, že už si nebudete muset s sebou brát smartphone pro poslech hudby, ale jednoduše se s bluetooth sluchátky připojíte na hodinky a přes ně hudbu streamovat. To je obrovská výhoda pro nadšené běžce a všeobecně sportovce. 

Spotify

Zdroj: 9to5google

Existují zde ale určité podmínky. Ke stahování a poslechu hudby offline budete potřebovat předplatné Spotify Premium. Pokud máte tarif zdarma, budete mít povoleno pouze stahovat podcasty. Společnost dále potvrdila, že k dispozici bude aktualizace také pro Wear OS 2.0. Mezi prvními produkty, které se aktualizace dočkají, budou hodinky Fossil, Suunto a Mobvoi. 

Jakmile vám aktualizace dorazí, stažené soubory budou mít vedle svých názvů zelenou šipku. To bude označovat stažený obsah. 

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat