reklama

Nová funkce ve WhatsApp umožní reagovat na zprávy pomocí emoji

Nová funkce ve WhatsApp umožní reagovat na zprávy pomocí emoji
2021-08-28T15:00:12+01:00
• 28. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp podle nových informací pracuje na aktualizaci, která by měla přinést možnost reagovat na zprávy pomocí emoji. Přidává se tak k řadě dalších služeb, které tuto funkci již nabízejí.

WhatsApp zřejmě pracuje na vylepšených reakcích na zprávy

Aktuálně na zprávy ve službě WhatsApp reagovat lze, ale pouze jako formou odpovědi. Nově by aktualizace měla přinést možnost reagovat přímo, a to formou emoji. Vylepšuje se tedy uživatelský zážitek. Aplikace, jako jsou například Instagram, Twitter, Slack, Messenger nebo Signal, již tuto funkci nějaký čas nabízejí. WhatsApp tedy nepřináší nic nového a pouze dohání konkurenci.

WA UPDATE TO SEE REACTION ANDROID 768x238 768x238x

Zdroj: WABetaInfo

Informace přišla ze známého webu WABetaInfo, který uvádí, že by brzy tato funkce mohla být k dispozici pro beta testery. Podle snímku z webu WABetaInfo je patrné, že pakliže obdržíte emoji reakci na zprávu, budete nejprve muset aktualizovat na nejnovější verzi aplikace, která tuto funkci bude podporovat. Pakliže obdržíte reakci a nebudete mít aktuální verzi, obdržíte zprávu viz výše.

Zatím není jasné, kdy bude tato novinka dostupná běžný uživatelům. Nejprve bude k dispozici v beta kanálu pro testery. Vzhledem k rané fázi vývoje to ale asi nebude hned.

Zdroj: wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim