reklama

Hodinky Michael Kors Access Gen 6 nabídnou více elegance

Hodinky Michael Kors Access Gen 6 nabídnou více elegance
2021-08-31T15:00:15+02:00
• 31. 8. 2021

Zdroj: Michael Kors

Americká společnost Fossil teprve před pár chvílemi oznámila svoji 6. generaci chytrých hodinek a souběžně s ní prozradila první informace kolem exkluzivnější edice pod módní značkou Michael Kors, kterou již v brzké době vypustí nejprve na domácím trhu. Případní zájemci si mohou zároveň připravit větší částku, protože výrobce se nebojí trochu přitlačit u prodejní ceny.

Za kvalitu se platí

Hodinky Michael Kors Access Gen 6 získaly přepracovaný design, kde hlavní slovo mají zlaté akcenty a blyštivé kamínky. Stejně jako u předchozí generace, tak každý model vždy ponese příznačný název – např. Darci, Layton, Portia, Runway, Sofie, Whitney. Ovšem po vnitřní hardwarové stránce stále jde o zmiňovanou 6. generaci hodinek Fossil. To bude platit i v případě novinek pod dalšími značkami (Diesel, Emporio Armani, Skagen, Puma apod.)

Michael Kors Access Gen 6 2 1200x800x

Zdroj: Michael Kors

Pro připomenutí se hodí zmínit klíčové prvky, a to 1,28palcový AMOLED displej (416 x 416 pixelů) vložený do 44mm pouzdra, které bylo vyrobeno z nerezové oceli. Následuje procesor Snapdragon Wear 4100+, 8GB úložiště, 1GB paměť RAM, GPS modul, technologie NFC nebo vodotěsnost dle standardu 3 ATM. Ze senzorů nasadí měřič tepové frekvence a hladiny kyslíku v krvi. Zde rovněž platí, že aktualizace na Wear OS 3 obdrží až v následujícím roce.

Hodinky Fossil Gen 6 představeny, na nový systém si počkáte

Firma Fossil zahájí prodej v nejkratší možné době a dle modelu se ceny budou pohybovat v rozmezí 350-425 dolarů (7 593-9 220 Kč).

Michael Kors Access Gen 6 3 1200x800x Michael Kors Access Gen 6 4 1200x800x

Zdroj: Michael Kors

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat