Jen dnes získáte k elektrické koloběžce od Xiaomi chytré hodinky zdarma! sponzorovaný článek

Jen dnes získáte k elektrické koloběžce od Xiaomi chytré hodinky zdarma! [sponzorovaný článek]
2021-08-31T17:00:55+02:00
• 31. 8. 2021

Máte rádi elektrické koloběžky? Pak pro vás máme skvělý tip na zbrusu novou kloběžku od Xiaomi. Jde o Xiaomi Mi Electric Scooter 3 a jen do 31.8.2021 získáte při nákupu u Smarty zdarma chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite! 

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 nabízí dojezd 30 km, maximální rychlost 25 km/h, šasi z leteckého hliníku s nízkou hmotnost 13 kg a poradí si i s 16° stoupáním, rekuperaci energie z vylepšené dvojité kotoučové brzdy, výkon 600 W a inteligentní baterii s režimem spánku. Výhody a přednosti elektrických koloběžek snad už ani není potřeba zmiňovat. Při projíždění zacpanými ulicemi s větrem ve vlasech si o nich rychle uděláte obrázek sami. Za zmínku spíše stojí jízdní vlastnosti, které jsou díky novému a více než dvakrát výkonnějšímu motoru (oproti předchozí verzi) o krok dál. S výkonem 600 W se tak dočkáte plynulých, ale především svižných rozjezdů a bez příšlapu zdoláte pohodlně až 16% stoupání.

Xiaomi

 • výkon 600 W
 • zdolá 16% stoupání

Maximální rychlost koloběžky se drží stále na 25km/h a se solidním dojezdem až 30 km si můžete brázdit cyklostezky nebo silnice ve 3 různých rychlostních režimech. Pospícháte do práce? Zapněte režim S (sport) a využijte maximální rychlost. Na běžné projížďky zase zvolte režim D (drive), který kolísá mezi 0-20 km/h. A v zácpě či při procházce s kamarády bez vozítka přijde vhod režim chůze (pedestrian).

Xiaomi

 • max. rychlost 25km/h
 • dojezd 30 km
 • 3 jízdní režimy

Nová dvojitá kotoučová brzda umí efektivněji, a především bezpečněji reagovat na vaše brzdění. Navíc podstatně prodlužuje samotnou životnost brzdného systému. Výdrž baterie zase prodlužuje integrovaný systém KERS využívající přebytečnou energii vzniklou bržděním k dobíjení inteligentní baterie, která se nově přepne po 10 dnech bez využívání do režimu spánku, aby šetřila co nejvíce energie.

3 1920x966x

 • dvojitá kotoučová brzda
 • rekuperace energie KERS
 • inteligentní baterie

Čistší design je oproti předchozím generacím zase více odolný proti vniknutí prachu a jiných nečistot do vnitřních prostor, je vybaven větším počtem reflexních prvků a díky šasi z leteckého hliníku redukuje lépe ztráty rovnováhy. Poslední příjemnou změnou je pak nový displej s přehlednějšími prvky a intuitivním ovládání. Chcete změnit jízdní režim? Stačí dvakrát zmáčknou tlačítko. S dalším nastavením včetně zamykání koloběžky vám pomůže doprovodná mobilní aplikace Mi Home.

6 1863x744x

 • šasi z leteckého hliníku
 • huštěné pneumatiky
 • doprovodná mobilní aplikace Mi Home
 • čistší displej

Při nákupu koloběžky u Smarty získáte dárek zdarma v hodnotě 1 590 Kč (chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite). Upozorňujeme, že akce trvá pouze do konce dnešního dne! Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat