reklama

Huawei ukázal vzdělávací Smart Screen pro děti

Huawei ukázal vzdělávací Smart Screen pro děti
2021-08-03T21:08:19+01:00
• 4. 8. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Chytrý displej do dětského pokoje si připravila společnost Huawei, která mu dala jméno Kids Learning Smart Screen. Jedná se o prvního zástupce zaměřeného na nejmenší uživatele. Čínský výrobce do něj dostal maximum přizpůsobeného obsahu, čemuž také odpovídá nastavená prodejní cena. Nicméně případní majitelé musí počítat s absencí všech služeb od Googlu.

Lákavá hračka pro děti

Z pohledu základní výbavy je připraven 10,4palcový IPS LCD displej, pod kterým čeká sestava v podobě 4GB operační paměť RAM či 64/128GB interního úložiště bez možnosti dalšího rozšíření. Celkovou výdrž řídí článek baterie o velikosti 10 995 mAh a podporou technologie rychlého 22,5W nabíjení. Zatímco vpředu naleznete 8megapixelovou kamerku na video hovory, tak záda ještě nesou 13megapixelový objektiv.

Kids Learning Smart Screen 3 600x400x

Zdroj: Gizmochina.com

Konektivitu zastupuje funkce Bluetooth 5.0 a standardní Wi-Fi připojení. Softwarovou výbavu dostala pod kontrolu vlastní platforma HarmonyOS 2.0, kde především děti ocení spoustu vzdělávacího obsahu včetně přizpůsobených aplikací. Dále rodiče jej mohou například vzdáleně spravovat a pozorovat pokroky u svých ratolestí. Cenovka začíná u hranice 2 999 čínských jüanů, což po přepočtu vychází na 9 971 Kč. To se v podstatě může výrazně podepsat u případného neúspěchu.

Kids Learning Smart Screen 2 600x400x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim