reklama

Elektrokolo ELEGLIDE můžete pořídit za sníženou cenu! sponzorovaný článek

Elektrokolo ELEGLIDE můžete pořídit za sníženou cenu! [sponzorovaný článek]
2021-08-06T13:29:17+01:00
• 6. 8. 2021

Elektrokola získávají čím dál více na popularitě a obchod GeekBuying si toho je vědom a tak si pro vás přichystal slevovou akci na elektrokola značky ELEGLIDE.

Elektrokolo v akci

Na kole od ELEGLIDE si můžete uhánět rychlostí až 25 km/h, a to až do vzdálenosti 50 km na motor, nebo až 100 km při asistenci šlapáním. Elektrokola navíc mají skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže jsou v nedostupných zákoutích snadno přenositelná. Díky výkonu 250 wattů jsou tak vhodné i pro náročnější.

Elektrokolo

Váha 23 kilogramů je pouze o něco málo těžší než vaše klasické kolo. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože obě mají duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. O brždění se starají dvě kotoučové brzdy, kdy každá je umístěna na jednom kole. Velkou výhodou je také odpružení celého rámu kola, nějaký výmol či menší díra vás tak nerozhodí. V prodeji jsou aktuálně tři varianty a na všechny má Geekbuying slevu.

  1. Elektrokolo ELEGLIDE M1 PLUS zakoupíte za 19 805 Kč. Můžete navíc objednávat z evropského skladu s dopravou zdarma rychlým doručením. Kupujte ZDE.
  2. Elektrokolo ELEGLIDE M1 zakoupíte za 15 844 Kč. Můžete navíc objednávat z evropského skladu s dopravou zdarma rychlým doručením. Kupujte ZDE.
  3. Elektrokolo ELEGLIDE F1 zakoupíte za 18 485 Kč. Můžete navíc objednávat z evropského skladu s dopravou zdarma rychlým doručením. Kupujte ZDE.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim