Dětské chytré hodinky iGet KID F10 pro věkovou kategorii 5 – 15 let jsou novinkou na českém trhu

Dětské chytré hodinky iGet KID F10 pro věkovou kategorii 5 – 15 let jsou novinkou na českém trhu
2021-08-14T19:34:05+02:00
• 15. 8. 2021

Zdroj: iGet

Chytré hodinky dnes nejsou jen doménou dospělých. I naše ratolesti chtějí mít vedle mobilního telefonu také chytré hodinky. Jedny takové, které přinášejí zábavu i praktické vlastnosti, jsou hodinky iGET KID F10.

Chytré hodinky iGet KID F10 pro kluky a holky

Chytré hodinky pro kluky a holky, to jsou hodinky iGET KID F10, které jsou určeny pro věkovou kategorii 5 – 15 let. Hodinky přinášejí moderní „slim“ konstrukci a různá barevná provedení. Dětem pomohou připomínat každodenní povinnosti, ale také nabídnou zábavu ve formě 8 chytrých her. Zejména pro menší děti je k dispozici možnost hodinky nastavit pro jednotlivé denní aktivity, mezi které patří budíček, snídaně, připomínka vypracování domácích úkolů, nebo čas na sport a jít spát. Dětem tak hodinky pomáhají dodržovat pravidelný denní režim.

f10 pink main ikony 3613x2821x

Zdroj: iGet

Samozřejmě mezi nejvíce atraktivní funkce budou patřit hry. Hodinky jich nabízí celkem 8 a pomohou dětem rozvíjet přemýšlení a postřeh. Procvičení sčítání nabídne hra 2048, postřeh zase hra Řízení auta a logiku pomohou procvičit hry Candy Crush, nebo Jigsaw.

f10 4 680x842x

Zdroj: iGet

Aby se nestalo, že budou děti trávit příliš mnoho času hraním, lze na hodinkách nastavit uzamčení v době pravidelných aktivit, aby děti nebyly rozptylovány. Hodinky lze samozřejmě spárovat s mobilní aplikací, přes kterou lze sledovat veškeré aktivity, jako jsou například délka pohybové aktivity, nebo délka spánku.

f10 9 1200x952x

Zdroj: iGet

Hodinky umí vedle sledování a záznamu aktivit, jako jsou chůze, běh, jízda na kole, také monitorovat frekvenci srdečního tepu, krevní tlak a obsah kyslíku v krvi. Rodiče pak mohou s dětmi jednotlivé hodnoty sledovat a vyhodnocovat.

f10 8 1200x924x

Zdroj: iGet

Hodinky také sledují tělesnou teplotu a tak mohou pomoci včas odhalit nastupující nemoc. Pro outdoorové aktivity jsou hodinky vybaveny certifikovaným krytím IP68, které potvrzuje jejich voděodolnost. Hodinky také díky baterii s kapacitou 160 mAh vydrží nabité při běžném fungování 5 – 7 dní a při stand-by režimu až 14 dní.

f10 10 1200x914x

Zdroj: iGet

Skrze propojenou aplikaci lze na hodinkách upravovat i vzhled. Na výběr je až 40 ciferníků, které se od sebe liší obrázkem a zobrazovanými parametry. V závislosti na zvoleném ciferníku tak děti mohou sledovat čas, počet kroků, nebo aktuální srdeční tep. Pokud nebudou stačit přednastavené ciferníky, je možné si vytvořit svůj vlastní.

f10 pink 11 1200x692x

Zdroj: iGet

Hlavní výhody hodinek iGet KID F10:

  • upozornění na denní povinnosti
  • logické hry rozvíjející myšlení
  • možnost kontroly zdravotního stavu (tlak, teplota, srdeční tep)
  • možnost kontroly dostatku pohybu i spánku
  • nastavení uzamčení v době povinností
  • nastavení vzhledu ciferníku a uživatelského prostředí
  • mobilní aplikace pro více možností nastavení

Více o hodinkách si můžete přečíst na webu výrobce http://www.iget.eu/cs/kid-f10-pink. K dostání budou u všech obvyklých prodejců elektra.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat