reklama

Apple do konce roku představí iPhony, AirPods, Watch, iPad mini a M1X

Apple do konce roku představí iPhony, AirPods, Watch, iPad mini a M1X
2021-08-18T19:30:50+01:00
• 18. 8. 2021

AirPods Pro; Zdroj: Apple

Očekáváme, že Apple v nadcházejících měsících letošního roku uspořádá několik konferencí, na kterých představí zbrusu nové produkty, včetně nového iPhonu, AirPods, Apple Watch, iPadu mini a MacBooku Pro s M1X. 

Apple chystá aktualizace napříč všemi hlavními produkty

Velmi populární a přesný leaker Mark Gurman prozradil, že nadcházející iPhony budou mít stejný design a velikost displeje, ovšem s menším výřezem, aktualizovanými fotoaparáty a rychlejším procesorem A15. Telefony budou podporovat nový režim videa na výšku, systém filtrování kameru, podporu kodeků ProRes a displej bude s největší pravděpodobností obsahovat technologii ProMotion. 

Apple

Zdroj: PhoneArena

Očekává se, že Apple Watch Series 7 přinese hlavně rychlejší procesor, novou technologii zobrazení a možná méně zakřivený displej. Naopak nová bezdrátová sluchátka AirPos budou mít design aktuální generace Pro, akorát nabídnou kratší konce. IPad mini pak údajně má získat nový design s menšími rámečky kolem displeje.

Nakonec by měl Apple představit nové modely MacBookPro s 16palcovými a 14palcovými displeji, které nabídnou také na míru vytvořený procesor M1X. První konference proběhne v září, zde budou představeny iPhony, Apple Watch a AirPods. Druhá konference přinese nový iPad a možná i aktualizaci služeb společnosti. MacBooky by měly být představeny do konce letošního roku.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim