reklama

Apple do konce roku představí iPhony, AirPods, Watch, iPad mini a M1X

Apple do konce roku představí iPhony, AirPods, Watch, iPad mini a M1X
2021-08-18T19:30:50+01:00
• 18. 8. 2021

AirPods Pro; Zdroj: Apple

Očekáváme, že Apple v nadcházejících měsících letošního roku uspořádá několik konferencí, na kterých představí zbrusu nové produkty, včetně nového iPhonu, AirPods, Apple Watch, iPadu mini a MacBooku Pro s M1X. 

Apple chystá aktualizace napříč všemi hlavními produkty

Velmi populární a přesný leaker Mark Gurman prozradil, že nadcházející iPhony budou mít stejný design a velikost displeje, ovšem s menším výřezem, aktualizovanými fotoaparáty a rychlejším procesorem A15. Telefony budou podporovat nový režim videa na výšku, systém filtrování kameru, podporu kodeků ProRes a displej bude s největší pravděpodobností obsahovat technologii ProMotion. 

Apple

Zdroj: PhoneArena

Očekává se, že Apple Watch Series 7 přinese hlavně rychlejší procesor, novou technologii zobrazení a možná méně zakřivený displej. Naopak nová bezdrátová sluchátka AirPos budou mít design aktuální generace Pro, akorát nabídnou kratší konce. IPad mini pak údajně má získat nový design s menšími rámečky kolem displeje.

Nakonec by měl Apple představit nové modely MacBookPro s 16palcovými a 14palcovými displeji, které nabídnou také na míru vytvořený procesor M1X. První konference proběhne v září, zde budou představeny iPhony, Apple Watch a AirPods. Druhá konference přinese nový iPad a možná i aktualizaci služeb společnosti. MacBooky by měly být představeny do konce letošního roku.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat