watchOS 7.6 přichází s drobnými změnami

watchOS 7.6 přichází s drobnými změnami
2021-07-22T15:00:52+02:00
• 22. 7. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple konečně dokončil novou verzi operačního systému watchOS 7.6, který je určen chytrým hodinkám Apple Watch. S touto verzí přichází podpora pro aplikaci EKG na Apple Watch Series 4 nebo novějších v dalších 30 oblastech. 

watchOS 7.6

Apple však také zapracoval na podpoře pro oznámení nepravidelného rytmu, kterou přináší do dalších 30 oblastí. Společnost vydala také iOS 14.7, iPadOS 14.7 a tvOS 14.7. macOS Big Sur 11.5 je stále ve fázi testování. Jedná se mimochodem zřejmě o poslední aktualizace v rámci iOS 14 / macOS Big Sur / watchOS 7. Apple se totiž maximálně soustředí na podzimní vydání iOS 15, macOS Monterey a watchOS 8. 

watchOS 7.6

Zdroj: 9to5Mac

watchOS 8 s drobnými změnami

Na WWDC byla řeč o aplikaci Breathe, v češtině Dýchání. Ta byla vylepšena o nové možnosti, jak mít dozor nad zklidnění mysli. Aplikace také dostala nový název Mindfulness. K dispozici jsou samozřejmě také nové animace. Demonstrovány byly ale také další typy cvičení. Apple Watch, respektive operační systém watchOS 8 se naučil zaznamenávat další sporty. Konkrétně jsme se dočkali tai chi pro meditaci nebo pilates. Služba Fitness+ přináší novou sérii cvičení s Jeanette Jenkins.

watchOS 8 watchOS 8 watchOS 8

Zdroj: WWDC

Drobnou změnu ocení příznivci ciferníků, protože si nově budete moci nastavit ty nejlepší portréty na jejich pozadí. Uživatelé také budou moci snadněji sdílet fotografie přímo z Apple Watch. I práce s textem pomocí funkce Scribble bude o něco příjemnější.

Na výše uvedených snímcích si můžete všimnout nového sdílení fotografií ve Zprávách a v Mailu. K dispozici jsou také úpravy textu pomocí Scribble, přidávání emoji, nebo používání korunky k umístění kurzoru.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat