reklama

watchOS 7.6 přichází s drobnými změnami

watchOS 7.6 přichází s drobnými změnami
2021-07-22T15:00:52+02:00
• 22. 7. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple konečně dokončil novou verzi operačního systému watchOS 7.6, který je určen chytrým hodinkám Apple Watch. S touto verzí přichází podpora pro aplikaci EKG na Apple Watch Series 4 nebo novějších v dalších 30 oblastech. 

watchOS 7.6

Apple však také zapracoval na podpoře pro oznámení nepravidelného rytmu, kterou přináší do dalších 30 oblastí. Společnost vydala také iOS 14.7, iPadOS 14.7 a tvOS 14.7. macOS Big Sur 11.5 je stále ve fázi testování. Jedná se mimochodem zřejmě o poslední aktualizace v rámci iOS 14 / macOS Big Sur / watchOS 7. Apple se totiž maximálně soustředí na podzimní vydání iOS 15, macOS Monterey a watchOS 8. 

watchOS 7.6

Zdroj: 9to5Mac

watchOS 8 s drobnými změnami

Na WWDC byla řeč o aplikaci Breathe, v češtině Dýchání. Ta byla vylepšena o nové možnosti, jak mít dozor nad zklidnění mysli. Aplikace také dostala nový název Mindfulness. K dispozici jsou samozřejmě také nové animace. Demonstrovány byly ale také další typy cvičení. Apple Watch, respektive operační systém watchOS 8 se naučil zaznamenávat další sporty. Konkrétně jsme se dočkali tai chi pro meditaci nebo pilates. Služba Fitness+ přináší novou sérii cvičení s Jeanette Jenkins.

watchOS 8 watchOS 8 watchOS 8

Zdroj: WWDC

Drobnou změnu ocení příznivci ciferníků, protože si nově budete moci nastavit ty nejlepší portréty na jejich pozadí. Uživatelé také budou moci snadněji sdílet fotografie přímo z Apple Watch. I práce s textem pomocí funkce Scribble bude o něco příjemnější.

Na výše uvedených snímcích si můžete všimnout nového sdílení fotografií ve Zprávách a v Mailu. K dispozici jsou také úpravy textu pomocí Scribble, přidávání emoji, nebo používání korunky k umístění kurzoru.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat