reklama

LG má nová ANC sluchátka Tone Free DFP8W

LG má nová ANC sluchátka Tone Free DFP8W
2021-07-12T09:30:04+02:00
• 12. 7. 2021

Zdroj: LG

Mobilní divize společnosti LG pomalu končí, ale to prozatím neplatí v případě nositelné elektroniky. Světlo světa spatřila nová sluchátka od jihokorejského výrobce s názvem Tone Free DFP8W, která toho uživatelům nabídnou opravdu hodně. Ke všemu ani doporučená cenovka neatakuje žádnou závratnou hranici, a proto mají opravdu velkou šanci na úspěch.

Vše, co hledáte

Sluchátka v sobě ukrývají 8mm dynamické měniče, k jejichž vývoji byla přizvána známá firma Meridian Audio. Následují tři mikrofony a dva z nich slouží k telefonování. Zbývající jeden patří k přítomné technologií ANC (aktivní potlačení okolního hluku). Konektivita je vyřešena přes Bluetooth 5.2 s podporou protokolů Windows Swift Pair a Google Fast Pairing.

LG Tone Free DFP8W 1 1200x700x LG Tone Free DFP8W 4 938x623x

Zdroj: LG

Modré podsvícení v nabíjecím pouzdru UVnano má svůj význam, protože vyzařující záření čistí silikonové špičky a vnitřní část reproduktorů. Sluchátka bez problému vydrží hrát 10 hodin (6 hod. s ANC), přičemž pouzdro ji prodlužuje na úctyhodných 24 hodin (10 hod. s ANC). Mezi další vlastnosti patří certifikace voděodolnosti IPX4 či audio kodeky apt-X, AAC, SBC.

Doporučená maloobchodní cena činí 180 eur (tj. cca 4 633 Kč) a případní zájemci mohou vybírat ze tří barevných verzí (bílá, černá, zlatá). Datum startu prodeje nebylo ještě upřesněno.

LG Tone Free DFP8W 3 1600x900x

Zdroj: LG

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim