reklama

Laserová gravírka a rytec ATOMSTACK A5 PRO se slevou 35 % na Cafago.com sponzorovaný článek

Laserová gravírka a rytec ATOMSTACK A5 PRO se slevou 35 % na Cafago.com [sponzorovaný článek]
2021-07-26T08:57:41+01:00
• 24. 7. 2021

Dnes vám přinášíme zajímavý produkt, který potěší všechny umělecky zaměřené čtenáře. Laserová gravírka Atomstack A5 PRO přináší vynikající řezbářské a rytecké vlastnosti díky laseru s pevným zaostřením a to vše je zabaleno do kompaktních rozměrů a stabilní konstrukce.

Atomstack A5 PRO – laserová gravĂ­rka a rytec v jednom

GravĂ­rka Atomstack A5 PRO je vybavena vylepšenĂ˝m laserem, kterĂ˝ disponuje pevnĂ˝m zaostĹ™enĂ­m. Ten pĹ™ináší mnohem lepší vĂ˝sledky neĹľ laser vybavenĂ˝ zoomem. Laser disponuje vĂ˝konem 4,5 – 5 W, dĂ­ky ÄŤemuĹľ je gravĂ­rovánĂ­ rychlejší a pĹ™esnÄ›jší. DĂ­ky jeho vysokĂ© hustotÄ› je moĹľnĂ© Ĺ™ezat dĹ™evo o tloušťce aĹľ 12 mm. PĹ™esnost laseru ÄŤinĂ­ 0,01 mm.

atomstack A5 1 1038x647x

Gravírka Atomstack A5 PRO si poradí se dřevem, plastem, kůží, kovem a dalšími materiály. Pro bezpečnost slouží speciální ochranný kryt, který slouží k ochraně očí. Pokud uživatel zapomene laser vypnout, dojde po určité době k automatickému vypnutí.

atomstack A5 2 924x755x

Gravírka je kompatibilní se systémy LaserGRBL, LightBurn a podporuje operační systémy Windows XP a vyšší. Dále jsou podporovány vstupní formáty NC, BMP, JPG, PNG, DXF a další. Propojení s externím zařízením funguje přes USB rozhraní.

atomstack A5 3 1125x812x

Zaujal vás tento produkt? Pak neváhejte a využijte skvělé nabídky získat gravírku a rycí nástroj v jednom se slevou 35 % v internetovém obchodě Cafago.com. Pro získání slevy zadejte kód: CGA5PRO. Doprava z německého skladu je samozřejmě zdarma.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim