reklama

Elektrokola s rychlostí až 70 km/h právě v akci sponzorovaný článek

Elektrokola s rychlostí až 70 km/h právě v akci [sponzorovaný článek]
2021-07-19T17:50:14+02:00
• 19. 7. 2021
2

Elektrokola získávají čím dál více na popularitě a obchod GeekBuying si toho je vědom a tak si pro vás přichystal slevovou akci na elektrokola značky BEZIOR a JANOBIKE.

Elektrokola pro každého

Na kole BEZIOR si můžete uhánět rychlostí až 65 km/h, a to až do vzdálenosti 60 km, v případě JANOBIKE pak 70 km/h a 80 km. Elektrokola navíc mají skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže jsou v nedostupných zákoutích snadno přenositelná.

Elektrokola

Váha je pouze o něco málo těžší než vaše klasické kolo. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože obě elektrokola mají duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. O brždění se starají dvě kotoučové brzdy, kdy každá je umístěna na jednom kole. Velkou výhodou je také odpružení předního kola u obou modelů a díky širokým pneumatikám se tak nemusíte bát ani terénu. Kola jsou tedy vhodná jak do města, tak do lesa či na hory.

Varianty se mezi sebou liší hlavně ve výkonu a dojezdu. Na všechny modely máme nyní slevové kupóny, takže pokud hledáte nové elektrické kolo, možná právě teď je ten pravý čas.

  • Elektrokolo BEZIOR X500 Pro je u internetového obchodu Geekbuying dostupné za 38 000 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB731S, zaplatíte jen 23 152 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo BEZIOR X1500 je u internetového obchodu Geekbuying dostupné za 39 332 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB732S, zaplatíte 33 521 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo BEZIOR S2 je u internetového obchodu Geekbuying dostupné za 33 521 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB695S, zaplatíte 24 269 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo JANOBIKE T10 je u internetového obchodu Geekbuying dostupné za 26 817 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB738S, zaplatíte 20 783 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo JANOBIKE E20 je u internetového obchodu Geekbuying dostupné za 34 629 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB739S, zaplatíte 29 275 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Bohouš Fišer

21. 7. 2021, 23:22

V ČR nesmí na silnici!

Citace: Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože obě elektrokola mají duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů“

Maximální rychlost 70 km/h = 19,4 m/s
4m / 19,4 = 0,206s
Takže ty 4 metry na kterých má kolo zastavit proletí cyklista v plné rychlosti za 206 milisekund. To bude muset tedy zatraceně silně brzdit…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim