reklama

Elektrokola s rychlostí až 70 km/h právě v akci sponzorovaný článek

Elektrokola s rychlostí až 70 km/h právě v akci [sponzorovaný článek]
2021-07-19T17:50:14+02:00
• 19. 7. 2021
2

Elektrokola získávají čím dál více na popularitě a obchod GeekBuying si toho je vědom a tak si pro vás přichystal slevovou akci na elektrokola značky BEZIOR a JANOBIKE.

Elektrokola pro každého

Na kole BEZIOR si můžete uhánět rychlostí až 65 km/h, a to až do vzdálenosti 60 km, v případě JANOBIKE pak 70 km/h a 80 km. Elektrokola navíc mají skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže jsou v nedostupných zákoutích snadno přenositelná.

Elektrokola

Váha je pouze o něco málo těžší než vaše klasické kolo. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože obě elektrokola mají duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. O brždění se starají dvě kotoučové brzdy, kdy každá je umístěna na jednom kole. Velkou výhodou je také odpružení předního kola u obou modelů a díky širokým pneumatikám se tak nemusíte bát ani terénu. Kola jsou tedy vhodná jak do města, tak do lesa či na hory.

Varianty se mezi sebou liší hlavně ve výkonu a dojezdu. Na všechny modely máme nyní slevové kupóny, takže pokud hledáte nové elektrické kolo, možná právě teď je ten pravý čas.

  • Elektrokolo BEZIOR X500 Pro je u internetovĂ©ho obchodu Geekbuying dostupnĂ© za 38 000 KÄŤ. Pokud zadáte náš kupĂłn GKB731S, zaplatĂ­te jen 23 152 KÄŤ. Obchod Geekbuying kromÄ› tĂ©to senzaÄŤnĂ­ ceny nabĂ­zĂ­ navĂ­c dopravu zcela zdarma. NemusĂ­te se bát celnĂ­m poplatkĹŻ, jelikoĹľ zásilka je posĂ­lána z evropskĂ©ho skladu. A to uĹľ stojĂ­ za zváženĂ­. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo BEZIOR X1500 je u internetovĂ©ho obchodu Geekbuying dostupnĂ© za 39 332 KÄŤ. Pokud zadáte náš kupĂłn GKB732S, zaplatĂ­te 33 521 KÄŤ. Obchod Geekbuying kromÄ› tĂ©to senzaÄŤnĂ­ ceny nabĂ­zĂ­ navĂ­c dopravu zcela zdarma. NemusĂ­te se bát celnĂ­m poplatkĹŻ, jelikoĹľ zásilka je posĂ­lána z evropskĂ©ho skladu. A to uĹľ stojĂ­ za zváženĂ­. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo BEZIOR S2 je u internetovĂ©ho obchodu Geekbuying dostupnĂ© za 33 521 KÄŤ. Pokud zadáte náš kupĂłn GKB695S, zaplatĂ­te 24 269 KÄŤ. Obchod Geekbuying kromÄ› tĂ©to senzaÄŤnĂ­ ceny nabĂ­zĂ­ navĂ­c dopravu zcela zdarma. NemusĂ­te se bát celnĂ­m poplatkĹŻ, jelikoĹľ zásilka je posĂ­lána z evropskĂ©ho skladu. A to uĹľ stojĂ­ za zváženĂ­. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo JANOBIKE T10 je u internetovĂ©ho obchodu Geekbuying dostupnĂ© za 26 817 KÄŤ. Pokud zadáte náš kupĂłn GKB738S, zaplatĂ­te 20 783 KÄŤ. Obchod Geekbuying kromÄ› tĂ©to senzaÄŤnĂ­ ceny nabĂ­zĂ­ navĂ­c dopravu zcela zdarma. NemusĂ­te se bát celnĂ­m poplatkĹŻ, jelikoĹľ zásilka je posĂ­lána z evropskĂ©ho skladu. A to uĹľ stojĂ­ za zváženĂ­. Kupujte ZDE.
  • Elektrokolo JANOBIKE E20 je u internetovĂ©ho obchodu Geekbuying dostupnĂ© za 34 629 KÄŤ. Pokud zadáte náš kupĂłn GKB739S, zaplatĂ­te 29 275 KÄŤ. Obchod Geekbuying kromÄ› tĂ©to senzaÄŤnĂ­ ceny nabĂ­zĂ­ navĂ­c dopravu zcela zdarma. NemusĂ­te se bát celnĂ­m poplatkĹŻ, jelikoĹľ zásilka je posĂ­lána z evropskĂ©ho skladu. A to uĹľ stojĂ­ za zváženĂ­. Kupujte ZDE.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Bohouš Fišer

21. 7. 2021, 23:22

V ÄŚR nesmĂ­ na silnici!

Citace: NavĂ­c se nemusĂ­te bát ani o svoji bezpeÄŤnost, protoĹľe obÄ› elektrokola majĂ­ duálnĂ­ brzdĂ­cĂ­ systĂ©m, kterĂ˝ z plnĂ© rychlosti zastavĂ­ plnÄ› do ÄŤtyĹ™ metrĹŻ“

Maximální rychlost 70 km/h = 19,4 m/s
4m / 19,4 = 0,206s
TakĹľe ty 4 metry na kterĂ˝ch má kolo zastavit proletĂ­ cyklista v plnĂ© rychlosti za 206 milisekund. To bude muset tedy zatracenÄ› silnÄ› brzdit…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim