reklama

Oppo neuhlídalo výbavu u Reno6 Z

Oppo neuhlídalo výbavu u Reno6 Z
2021-06-25T15:10:50+02:00
• 26. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Velkému úniku se neubránil připravovaný model Reno6 Z, kterým společnost Oppo podpoří již poměrně rozsáhlou sérii Reno6. Na úvod můžeme prozradit, že oproti předchozí generaci dojde ke zlepšení u interního úložiště nebo fotoaparátů. Čínský výrobce teprve v dubnu uvedl telefon Reno5 Z, takže mají ještě dost času k provedení jakékoliv změny u tohoto nástupce.

Velká očekávání

Oppo Reno6 Z by mělo získat 6,43palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením nebo 60Hz obnovovací frekvencí. Ochranu čelního panelu zřejmě zajistí známé sklo Gorilla Glass 5 od firmy Corning. Hardwarová část zahrne osmijádrový procesor Dimensity 800U podporující 5G sítě, operační paměť RAM o velikosti 8 GB postavená vedle 256GB úložiště. Vpředu samozřejmě nebude chybět 32megapixelová kamerka na populární selfie snímky.

Záda budou krýt tři objektivy fotoaparátu (64MPx hlavní, 8MPx ultraširoký, 2MPx makro) a 4 310mAh baterie s technologií rychlého 33W nabíjení. Uživatelským prostředím má doprovázet vlastní rozhraní ColorOS ve verzi 11.1, které je postaveno na operačním systému Android 11. Přestože dnešní prvky musíme brát s patřičnou dávkou rezervy. Nelze ani vyloučit to, že v nejbližším období dorazí zprávy upřesňující jak vnitřní, tak vnější stránku zařízení.

Zdroje: twitter.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim