reklama

Nejlepší elektrické koloběžky Lenovo a Xiaomi jsou teď mnohem levnější sponzorovaný článek

Nejlepší elektrické koloběžky Lenovo a Xiaomi jsou teď mnohem levnější [sponzorovaný článek]
2021-06-07T20:01:36+01:00
• 7. 6. 2021

Aktuální počasí a blížící se léto přímo vyzývají k nejrůznějším výletům po okolí. A spíše než pěšky nebo na kole si největší zábavu užijete při jízdě na elektrické koloběžce, které jsou v posledních letech extrémně populární. Na Mobil Pohotovosti můžete tento týden pořídit více než dvacet elektrokoloběžek až o 30 % levněji.

Elektrické koloběžky

Tím nejlákavějším kouskem je bezpochyby Xiaomi Mi Scooter Essential za 7 642 Kč (běžně 8 990 Kč), která od svého debutu minulé léto patří zároveň i k těm nejoblíbenějším na trhu. V akci je samozřejmě také nástupce bestselleru v podobě Mi Electric Scooter Pro 2, který teď pořídíte za 11 892 Kč (běžně 13 990 Kč). A pozornost si zaslouží také Lenovo Scooter M2, jenž za 9 592 Kč (běžně 11 990 Kč) nabízí velmi slušný poměr mezi cenou a výkonem.

Nižší cenu u výše zmíněný modelů získáte po zadání kódu „chcikolobezku“ v košíku. V akci je celkem 24 koloběžek a kromě Xiaomi či Lenova najdete můžete pořídit levněji také elektrokoloběžky od značek Ninebot, Ducati, Forever nebo Inmotion, od které jsou v nabídce také méně známé jednokoloky.

Kompletní nabídku elektrokoloběžek ve slevě najdete zde

 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim