reklama

Bugatti představuje chytré hodinky, budou vybaveny špičkovou technologií

Bugatti představuje chytré hodinky, budou vybaveny špičkovou technologií
2021-06-01T13:30:16+01:00
• 1. 6. 2021

Zdroj: Gizmochina

Když se řekne Bugatti, každému se vybaví špičková a luxusní auta, která vlastní jen pár vyvolených. Italský výrobce se nyní rozhodl podnikat kroky i na poli nositelných zařízení. Ve spolupráci s hodinářskou značkou VIITA pracuje na třech špičkových modelech chytrých hodinek.

Chytré hodinky Bugatti – špičkové technologie a luxusní materiál

Spojením těchto dvou značek má vzniknout to nejlepší, co budeme moci na poli chytrých hodinek najít. Hodinky v sobě budou snoubit špičkové technologie a ty nejkvalitnější materiály. Trojice hodinek ponesou názvy ze světa luxusních automobilů a budou nadupány těmi nejlepšími funkcemi. K dispozici bude až 90 sportovních režimů. Hodinky budou vybaveny mnoha senzory pro monitorování zdraví a tělesné kondice. Nebude chybět například monitor srdečního tepu, který bude měřit jak srdeční tep, tak i jeho variabilitu.

bugatti smart1 819x596x

Zdroj: Gizmochina

Hodinky bude vyrobeny jen z těch nejlepších materiálů. Tělo bude vyrobeno z titanu, rámeček kolem displeje bude keramický a bude vysoce odolný proti poškrábání. Řemínky budou k dispozici jak sportovní gumové, tak i elegantní titanové. Baterie by měla mít kapacitu 445 mAh, což by mělo zaručit až dva týdny provozu při zapnutém inteligentním režimu. Displej bude tvořit LED dotykový panel s rozlišením 390 x 390 pixelů. Jeho ochranu zajistí jak jinak než vysoce odolné safírové sklíčko.

bugatti smart2 609x612x

Zdroj: Gizmochina

Pokud vás nové luxusní hodinky od značky Bugatti zaujaly, pak vězte, že nebudou nejlevnější, což se tak nějak dalo očekávat. Jejich cena je pro první zájemce stanovena na 899 eur, což v přepočtu činí téměř 23 tisíc korun. Každý z modelů bude na trh uveden v omezeném množství a výrobce na něj bude dávat pětiletou záruku.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat