Nová řada Axon A31 od ZTE míří k firemním zákazníkům

Nová řada Axon A31 od ZTE míří k firemním zákazníkům
2021-05-10T11:30:18+02:00
• 10. 5. 2021

Zdroj: ZTE

Uzavřená spolupráce mezi čínskými společnostmi Tianjin Port Group a ZTE přináší své další plody. Protentokrát se jedná o novou řadu telefonů s názvem Tianji Axon A31, která bude přímo určena nejen pro podnikové zákazníky. Konkrétně jsou zmíněny vládní instituce, složky záchranného systému nebo obchodní organizace. Nicméně nad oficiální dostupností zatím visí jeden velký otazník.

Ještě v plenkách

Ačkoliv máme k dispozici pouze minimum podrobností, tak všechny důležité informace jsou víceméně odhaleny. Produktová řada Tianji Axon A31 je postavena na základech série Axon 30, ale samozřejmě s několika klíčovými změnami. Za to nejdůležitější lze označit přítomnost speciálního čipu pro zvýšení bezpečnosti, který například umí šifrovat uživatelská data. Dále nechybí ani podpora dvou profilů, kde jeden využijete pro soukromé použití a druhý pochopitelně během práce.

ZTE Axon A31 690x388x

Zdroj: Gizmochina.com

Celá skupina obsahuje tři zástupce a můžeme říci, že Axon A31 s Axon A31 Pro vychází z Axon 30 Pro, kdežto Axon A31 Ultra byl postaven z modelu Axon 30 Ultra. Všichni tři běží pod rozhraním MyOS 11, a to odpovídá operačnímu systému Android 11. Závěrem se hodí zmínit klíčové prvky u Axon A31 – procesor Snapdragon 768G, 44MPx selfie kamerka, zadní čtyři fotoaparáty (64 + 8 + 2 + 2 MPx).

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat