reklama

Platforma Ready For od Motoroly posouv├í hran├ş na mobiln├şm telefonu na novou ├║rove┼ł sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Platforma Ready For od Motoroly posouv├í hran├ş na mobiln├şm telefonu na novou ├║rove┼ł [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2021-05-28T06:43:17+01:00
ÔÇó 28. 5. 2021

Ukázka Ready For

Krom─Ť nov├Żch telefon┼» p┼Öedstavila spole─Źnost Motorola v┬áleto┼ín├şm roce tak├ę inovativn├ş platformu Ready For. Ta umo┼ż┼łuje p┼Öeklopen├ş displeje mobiln├şho telefonu na velkou obrazovku. P┼Öepnut├ş do desktop m├│du nav├şc trv├í jen p├ír vte┼Öin. Pro plnohodnotn├Ż z├í┼żitek ke smartphonu pomoc├ş Bluetooth┬« snadno p┼Öipoj├şte i hern├ş ovlada─Ź.

Ready For

Ukázka Ready For

Hrajte obl├şben├ę hry i na cest├ích

Hran├ş her na velk├ę obrazovce rozhodn─Ť nemus├ş b├Żt z├íle┼żitost├ş jen va┼íeho ob├Żvac├şho pokoje. Pomoc├ş USB-C/HDMI jednodu┼íe p┼Öipoj├şte telefon k┬ájak├ękoli obrazovce, t┼Öeba k┬átelevizi v┬áhotelu. Zkra┼ąte si dlouhou chv├şli na va┼íich cest├ích. D├şky platform─Ť Ready For snadno prom─Ťn├şte hotelov├Ż pokoj v┬áo├ízu z├íbavy, akce a radosti.

Nekone─Źn├ę mo┼żnosti z├íbavy

Hran├şm her ve velk├ęm form├ítu ov┼íem mo┼żnosti platformy Ready For ani zdaleka nekon─Ź├ş. P┼Öipojte k┬átelefonu monitor ─Źi televizi a nechte se vt├íhnout do d─Ťje ak─Źn├şho seri├ílu nebo si zp┼Ö├şjemn─Ťte ve─Źer na hotelu s┬áva┼í├ş drahou polovi─Źkou p┼Öi sledov├ín├ş romantick├ęho filmu. D├şky integrovan├ę funkci Media Launcher uvid├şte v┼íechny sv├ę obl├şben├ę aplikace a mo┼żnosti z├íbavy pohodln─Ť na jednom m├şst─Ť ÔÇô Netflix, YouTube nebo mobiln├ş hry. Jedn├şm klepnut├şm se dostanete do p┼Öehledn├ęho ovl├ídac├şho panelu, kde m┼»┼żete jednodu┼íe pracovat s vybran├Żm obsahem.

696A2426 small 1500x1000x

Platforma Ready For si v├Żborn─Ť rozum├ş s┬ánovinkou z┬ád├şlny Motoroly, v├Żkonn├Żm smartphonem moto┬ág100. Jeho procesor Qualcomm┬« SnapdragonÔäó 870 5G poskytuje neuv─Ť┼Öiteln─Ť rychl├ę p┼Öipojen├ş 5G a Wi-Fi 6 pro nejsiln─Ťj┼í├ş v├Żkon a nejvy┼í┼í├ş rychlost dat. U┼ż nikdy nebudete muset p┼Öi sledov├ín├ş filmu a hran├ş her online ─Źekat.

Krom─Ť moto g100 je platforma Ready For┬á kompatibiln├ş tak├ę s ┬ámotorola edge+.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim