reklama

Lenovo chystá nový Tab M10 5G na mezinárodní trh

Lenovo chystá nový Tab M10 5G na mezinárodní trh
2021-05-08T09:30:12+01:00
• 8. 5. 2021

Zdroj: Lenovo

Do celosvětového prodeje může již velmi brzy společnost Lenovo zařadit nový tablet, který teprve před nedávnem byl oficiálně představen v Číně. Produktová řada Xiaoxin a její model Pad Plus by se mohl v nejbližší době ukázat pod označením Tab M10 5G i u nás. Existenci potvrzují rovnou dvě na sobě nezávislé databáze – Google Play Console a Geekbench.

Zlatá střední cesta

Jestliže dáme dohromady informace ze všech dostupných zdrojů, tak můžeme pomalu vyhlížet tablet (TB-X607Z) s 10palcovým displejem a rozlišením 1 920 x 1 200 pixelů. Stránku hardwarové výbavy by měl vyřešit procesor Snapdragon 690 nebo Snapdragon 750G od Qualcommu. Nesoulad platí i u velikosti operační paměti RAM, protože se hovoří o 4GB či 6GB variantě.

Lenovo Tab M10 5G 1200x630x

Zdroj: Gizmochina.com

Uživatelská data pojme zatím neupřesněné úložiště, ale lze spekulovat nad velikostí 64 až 128 GB. Přitom navíc nesmíme zapomínat, že čínský výrobce klidně vypustí více konfigurací do konečného prodeje. Současný výčet specifikací uzavírá nejnovější verze operačního systému Android 11 a podpora sítí 5. generace. Ze současného Xiaoxin Pad Plus je možno ještě vypíchnout 8 600mAh baterii, podporu microSD karet či dva fotoaparáty z obou stran.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat