Clubhouse konečně vyvíjí Android verzi

Clubhouse konečně vyvíjí Android verzi
2021-04-16T17:57:52+02:00
• 16. 4. 2021

Zdroj: dw (se souhlasem)

1

Pokud jste poslední půlrok žili úplně bez internetu, pravděpodobně vůbec nevíte, jaký „boom“ zažila aplikace Clubhouse. Ta vzala sociální média útokem a nabídla zážitek v podobě zvukového chatu, který dosud žádná aplikace nenabídla. 

Clubhouse také pro Android

Problém je ale v tom, že až dosud byl Clubhouse k dispozici pouze pro iOS. Pro některé mohla služba působit podobně exkluzivně, jako před lety Instagram, faktem ale je, že jí to spíše ublížilo. Navíc se do služby nedostanete jinak než přes pozvánku od jiného uživatele. 

Clubhouse EytdWtrXIAUGXau 1080x1035x

Zdroj: Phandroid

Jako obvykle chtějí i uživatelé Androidu paritu aplikací mezi oběma platformami. Otázkou ale je, kdy se oficiálního zástupce na Google platformě dočkáme. Nedávno jeden z hlavních vývojářů aplikace sdílel několik screenshotů. Na prvním snímku můžete vidět, že se popis u profilu změnil z „Odesláno z mého iPhonu“ na „Odesláno z mého Pixelu“. 

To je dostačující důkaz o tom, že se Android verze skutečně vyvíjí. Hrubý odhad vydání je stanoven na květen 2021. Zdá se také, že na verzi pracují dva vývojáři. Ačkoliv měla iOS aplikace velkou popularitu, vývojáři chtějí mít 100% jistotu, že stejný uživatelský zážitek bude i na Androidu. 

Zdroj: phandroid.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat