reklama

Samsung připravuje novinku Galaxy Tab A7 Lite

Samsung připravuje novinku Galaxy Tab A7 Lite
2021-03-31T11:30:59+02:00
• 31. 3. 2021

Zdroj: TheVerge.com

Na širokou veřejnost právě unikají nové informace kolem připravovaného tabletu s názvem Galaxy Tab A7 Lite od společnosti Samsung, který bychom mohli poprvé poznat během měsíce června. Za únikem tentokrát stojí známý Evan Blass a ten kromě obrázku prozradil také první prvky ze seznamu specifikací. Jihokorejský gigant samozřejmě nezvolí nijak nadstandardní výbavu.

Žádná hitparáda

V přední části můžeme vyhlížet 8,4palcový displej založený na technologii IPS LCD. U něj přesné rozlišení ještě neznáme, ale k Full HD se pravděpodobně nepřiblíží. Vnitřní šasi vyplní osmijádrový čipset Helio P22T od MediaTeku a 3GB operační paměť RAM, které by slušelo alespoň 64GB interní úložiště podporující paměťové microSD karty. Článek baterie s kapacitou 5 100 mAh navíc doplní základní technologie rychlého 15W nabíjení.

Galaxy Tab A7 Lite 1 2000x1496x Galaxy Tab A7 Lite 2 1648x920x

Zdroj: GSMArena.com

Zveřejněný snímek dále odhaluje z každé strany jednu neupřesněnou kamerku a fyzická tlačítka soustředěná do jedné z bočních částí zařízení. Výbavu prozatímně uzavírá USB port typu C nebo funkce Bluetooth ve verzi 5.0 díky získané certifikaci u Bluetooth SIG. Při oficiálním představení v červnu by jej měl doprovázet druhý zástupce v podobě tabletu Galaxy Tab S7 Lite, u něhož najdete o něco lepší výbavu.

Zdroj: voice.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim