reklama

Nový iPhone mini podle známého analytika minimálně letos ještě bude

Nový iPhone mini podle známého analytika minimálně letos ještě bude
2021-03-03T19:30:10+02:00
• 3. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Již delší dobu zákulisní informace hovoří o špatných prodejích nejmenšího iPhone 12 mini z loňské modelové řady. Právě kvůli tomu měl již Apple omezit jeho výrobu a spekulovalo se také, že bude jeho výroba ukončena úplně. Nakonec se nicméně podle nových informací máme dočkat nástupce.

Letošní iPhone bude i mini

Podle Ming Chi Kua máme letos očekávat stejné modely jako vloni včetně 5,4palcového mini modelu. Dočkáme se také stále dvou 6,1palcových modelů, z nichž jeden bude Pro model a nakonec dorazí Pro Max s 6,7palcovým displejem. Všechny tyto modely pak budou mít Lighting konektor, a tak žádný nebude bez konektoru.

iPhone 12 mini 8 5772x3240x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Již podle dřívějších spekulací letos nebude tolik novinek a po loňské větší změně designu máme letos očekávat spíše iPhone 12S, nikoliv iPhone 13. Pokud by se jednalo o „S“ model, tak by i zachování stejných modelů dávalo větší smysl. Nejmenší mini model pak v linii podzimních modelů tvoří také ten nejlevější.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim