Samsung přinese Galaxy A32 jen s podporou 4G

Samsung přinese Galaxy A32 jen s podporou 4G
2021-02-07T15:00:11+02:00
• 7. 2. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Společnost Samsung nezapomíná na země, kde ještě není dostatečně rozvinutá síť 5. generace a nedávno představený model Galaxy A32 ještě v portfoliu doplní novinka bez podpory 5G. Zařízení potvrzuje databáze amerického úřadu FCC, kam byl právě zařazen po certifikačním procesu. Jihokorejský výrobce s největší pravděpodobností bude telefon zařazovat opět mezi nejlevnější zástupce.

Pro rozvíjející se trhy

Galaxy A32 4G poznáme pod kódovým označení SM-A325F a díky řadě zahraničních zdrojů můžeme dát dohromady alespoň jeho základní kostru. Informace z kuloárů počítají s 5 000mAh článkem baterie a technologií rychlého 15W nabíjení. Součástí hardwarové stránky bude osmijádrový procesor Helio G85 od MediaTeku nebo operační paměť RAM o velikosti 6 GB.

K dispozici mají být čtyři barevná provedení (bílá, černá, fialová, modrá), k tomu navíc ochranný kryt S-View v bílém + černém provedení či obal Soft Clear Cover v černé + transparentní variantě. Ostatní prvky zůstanou beze změny, takže za připomenutí stojí 6,5palcový HD+ displej, 128GB interní úložiště a čtveřice fotoaparátu v zadní části (48 + 8 + 5 + 2 MPx). Zatímco Galaxy A32 5G u nás stojí 8 000 Kč, tak cena za 4G verzi odhadem neklesne pod 6,5 tisíce Kč.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat