reklama

Meizu 18 je blízko od představení

Meizu 18 je blízko od představení
2021-02-13T20:11:54+01:00
• 14. 2. 2021

Zdroj: Somagnews.com

Společnost Meizu s největší pravděpodobnosti dokončuje rovnou dvě novinky, které se mohou v nejbližší době ukázat v oficiální podobě. Model nesoucí název Meizu 18 Pro byl nedávno předmětem několika spekulací a dnes se k němu připojuje jeho základní varianta bez přívlastku Pro. Čínský producent zatím drží všechny specifikace pod pokličkou, ale naopak někteří prodejci už mají jasno o finální ceně.

Jenom to nejlepší

Jeden z místních prodejců na platformě Pinduoduo spustil reklamní kampaň k prodeji telefonu Meizu 18. Připisuje mu osmijádrový procesor Snapdragon 888 od Qualcommu, s nímž přichází podpora sítí 5. generace. Následuje 6GB operační paměť RAM nebo FullHD displej, ale bez upřesněné úhlopříčky panelu. Jiné zdroje ještě připojují 4 000mAh baterii a technologii rychlého 30W nabíjení. Udaná cenovka 9 999 čínský jüanů není příliš relevantní.

Co se týče varianty Pro, tak množství specifikací je o něco málo větší. Vyhlížet můžeme displej od Samsungu se 120Hz obnovovací frekvencí, 4 500mAh článek baterie s rychlejším 40W nabíjením či čtyři objektivy fotoaparátu umístěné v zadní části, kde nepochybně nasadí i periskopický snímač. Nakonec v tomto případě je očekávaná cena okolo 726 dolarů (tj. cca 15 414 Kč).

Meizu 18 600x1200x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat