reklama

Huawei přináší sluchátka FreeBuds 4i

Huawei přináší sluchátka FreeBuds 4i
2021-02-24T13:30:39+01:00
• 24. 2. 2021

Zdroj: Fonearena.com

1

Do předprodeje nečekaně míří nová bezdrátová sluchátka z dílny společnosti Huawei, která se znenadání objevila na jejich oficiálních stránkách. Aktuální novinka s názvem FreeBuds 4i v nabídce vystřídá předchozího zástupce a výrobce samozřejmě nezapomněl připojit několik menších vylepšení. Ovšem po stránce zpracování si zachovala původní design, takže změny lze zpozorovat jen uvnitř.

Změny co potěší

Každé sluchátko v sobě ukrývá 10mm ovladač se speciální membránou přispívající k ještě jemnějšímu zvuku. K technologii ANC byla přidána funkce redukce šumu nebo tzv. transparentní režim, abyste je nemuseli vůbec sundávat z uši a slyšeli své okolí. Výdrž řídí dvě 55mAh baterie a 215mAh baterie v nabíjecím pouzdře s USB-C vstupem. Maximální doba poslechu při opakovaném nabíjení v pouzdru činí 22 hodin, přičemž s ANC na jedno nabití zvládnou 5,5 hodiny.

Freebuds 4i 4 749x488x Freebuds 4i 3 789x486x

Zdroj: Gizmochina.com

Navíc pouhých 10 minut nabití vystačí na 4 hodiny poslechu. Nechybí ani dotykové plošky pro ovládání hudebního přehrávače, aktivaci ANC či příjem hovorů. Komunikaci zaštiťuje Bluetooth ve verzi 5.2, kdy při otevření pouzdra dojde k automatickému spárování. Oficiální prodej v Číně odstartuje 8. března za cenu po přepočtu 1 644 Kč a vybírat půjde ze tři barev (bílé, černé, červené).

Freebuds 4i 2 4000x2250x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Jakub Eminger

25. 2. 2021, 1:00

To zní zajímavě

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat