reklama

Skvělý Xiaomi vysavač a mop v jednom nyní v úžasné akci sponzorovaný článek

Skvělý Xiaomi vysavač a mop v jednom nyní v úžasné akci [sponzorovaný článek]
2021-01-25T14:27:35+02:00
• 16. 1. 2021

Kvůli probíhající celosvětové pandemii COVID-19 jsme strávili doma více času, než by bylo asi zdrávo. Udržování čistoty a úklidu v domácnosti se tak stává nezbytnou součástí. Neznamená to ale, že bychom museli vždy chodit s vysavačem v ruce. Zejména proto, že robotické vysavače jsou levnější než kdy jindy. Vynikajícím příkladem je Xiaomi Viomi SE. Je za skvělou cenu 265 eur a zvládá rovnou dvě funkce – vysává a vytírá. 

Xiaomi Viomi SE: vysavač a mop v jednom za pouhých 265 EUR

Xiaomi Viomi SE umí mokré a suché čištění. K tomu nabízí laserový navigační systém, vynikající sací výkon a mnoho dalších senzorů. Zatímco ostatní modely byly k dispozici v tmavších barvách, tento je k dispozici v bílé barvě. Na svém vrchu má také některé zlaté prvky. Na úrovni ovládacích prvků jsou v horní části dvě tlačítka. Tlačítko, které vám umožní zapnout zařízení, a další, které vysavač pošle zpět do nabíjecí stanice. Vysavač je navíc možné ovládat pomocí mobilní aplikace a hlasového ovládání.

Xiaomi Viomi SE

Zařízení tedy bylo vyrobeno pro dvě činnosti – suché a mokré čištění. Suchá nádoba pojme 300 ml objemu. Vody se do vysavače vejde 200 ml. Vysavač má k dispozici 12 různých senzorů. Máme tu senzor proti kolizím, senzor, který zabraňuje pádům, snímač odpružení a mnoho dalších. 

Xiaomi Viomi SE

Ve spodní části se nachází dvě kola, která dokážou překonat překážky do 2 cm. Sací výkon vysavače je taktéž dobrý. Má totiž sílu 2200 Pa. Hlavní kartáč pracuje v otáčkách 15 000 ot/min. Čistit dokáže v jednom kuse dvě hodiny, přičemž úplného nabití se dočkáte do tří hodin. Vysavač je možné ovládat aplikací Mi Home. Integrace je velice jednoduchá. Hned si můžete vybrat ze čtyř různých režimů. Jsou tu režimy tichý, standardní, produktivní a maximální. Pro většinu čištění je standard dostačující. Pokud však čistíte koberce, je lepší zvolit maximální režim. 

VIOMI SE Pro Vacuum Cleaner 2200Pa LDS Intelligent Electric Control 426269 1 e1604688492193 990x485x

Xiaomi Viomi SE je vynikající volbou, a pokud chcete této akce využít, měli byste si pospíšit. Skladové zásoby se totiž prudce tenčí. Vysavač stojí 265 eur a odeslán bude přímo z českého skladu, vyhnete se tedy clu a dopravě. Pokud ale využijete náš slevový kód NNNVIOMISENEW, výsledná cena bude pak pouhých 252 eur. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat