reklama

Facebook Stránky už nebudou mít „like“ tlačítko

Facebook Stránky už nebudou mít „like“ tlačítko
2021-01-08T06:40:56+01:00
• 7. 1. 2021

Zdroj: Facebook

3

Facebook se chystá k další změně, tentokrát se bude týkat samotných Stránek. Společnost argumentuje tím, že celý design je jednodušší a přehlednější, přičemž došlo na několik nových formátů a podstatných změn. Spíše můžete říci, že se nyní soustřeďuje více na sledující, tedy followery.

Stránky v novém

Facebook Stránky nabídnout nový vzhled, přičemž největší změna je asi v odebrání samotného tlačítka „like“. Nově návštěvníci budou mít k dispozici jen jednu možnost, jak sledovat informace a aktualizace. Bude postačovat jen kliknutí na „odebírání“. Jedná se spíše o strategický tah, jelikož některé stránky měly hodně „lajknutí“, ale ve skutečnosti ne všichni odebírali informace.

NRP New Page Experience inline1 890x593x

Zdroj: Facebook

Každá Stránka navíc bude mít vlastní News Feed, tedy přehled zpráv a také se bude moci účastnit diskuzí jako veřejná osobnost nebo značka. Také se má zjednodušit komunikace s fanoušky. Pokud nějakou stránku sledujete, tak se její komentáře navíc zobrazí mezi prvními pod nějakým příspěvkem.

Také se chystá nový formát v podobě otázek a odpovědí, od čehož si Facebook slibuje větší propojení sledujících a samotných stránek. Kromě těchto změn se také pracuje na nových administračních nástrojích, které budou o něco podrobnější a umožní větší kontrolu nad správci a moderátory.

New Page Experience inline2 890x593x

Zdroj: Facebook

Facebook zatím novinku bude spouštět postupně, zejména ji nabídne větším Stránkám. Následně bude dostupná v anglicky hovořících zemích a později se spustí pro všechny. Očekáváme, že se tak stane až v druhé polovině roku.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Helena Švehlova

7. 1. 2021, 22:46
Android aplikace

Zk***í všechno! Ať už jdou do…kamsi

Petr Chejn

VIP 7. 1. 2021, 16:01

Už teď stojí ,ten nový facebook za starou belu a ještě zlikvidují lajky???””” To , bude tedy ve skupinách pěkně mrtvo !!

Ondra Kalousek

7. 1. 2021, 19:37
Android aplikace

Nejlépe zlikvidovat celý Facebook.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim