reklama

Základní iPad se má dočkat procesoru A13 a většího displeje už na jaře 2021

Základní iPad se má dočkat procesoru A13 a většího displeje už na jaře 2021
2020-12-12T18:00:32+02:00
• 12. 12. 2020

iPad Pro 10,5, takovýto design může dostat iPad 9.generace, Zdroj: Dotekomanie.cz

Základní iPad se teprve nedávno v září dočkal mírné obnovy, která mu přinesla jen nový procesor Apple A12 a nic jiného. Již na jaře příštího roku se však podle nových informací dočkáme další, v pořadí již deváté generace základního modelu iPad.

Nový iPad dostane tělo ze minulé generace iPadu Air

Základní iPad (8.generace) nyní nabízí displej s úhlopříčkou 10,2 palce. Již na jaře má však údajně dostat větší displej s úhlopříčkou 10,5 palce a jeho tělo tak pravděpodobně využije design z minulé generace iPadu Air (3.gen). Ta přitom úplně původně vycházela z iPadu Pro 10,5. Obě tyto vyšší řady ale již mají nový design. Zároveň oba tyto modely měly původně laminovaný displej, zatímco na dnešním iPadu 8 stále vidíme menší mezeru mezi displejem a krycím sklem. To se možná také konečně změní.

iPad Air

iPad Air 3, Zdroj: PhoneArena

Další novinkou má být procesor Apple A13, což bude nepatrný upgrade z Apple A12. Procesor doplní 4 GB operační paměti a stále tu bude Touch ID v domovském tlačítku, stejně jako Lighting konektor.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim