reklama

Hodinky Realme Watch S Pro se představí co nevidět

Hodinky Realme Watch S Pro se představí co nevidět
2020-12-20T16:30:10+02:00
• 20. 12. 2020

Zdroj: Timesofindia.indiatimes.com

Nadstandardní varianta hodinek Watch S od společnosti Realme stojí na prahu dveří a už 23. prosince budou vpuštěny do oficiálního prodeje. Čínský výrobce má již připravenou tiskovou konferenci, kde dojde mimo jiné k odhalení hodinek s názvem Watch S Pro. Důležité informace kolem novinky nevydržely pod pokličkou a jsou právě dnes předmětem rozsáhlého úniku.

Rozhodne cenovka

Hliníkové pouzdro obsadí 1,39palcový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů a průměrným jasem 450 nitů. Plusem k dobru je přítomná funkce Always-On. Řemínky budou uživatelsky vyměnitelné, také například nemají chybět ani kožené pásky. Baterie s kapacitou 420 mAh vydrží až 14 dnů za plného provozu a dobití má trvat zhruba 2 hodiny.

realme watch s pro specs 1332x772x

Zdroj: gizmochina.com

Sportovně založené uživatele nepochybně potěší technologie pro měření hladiny kyslíku v krvi, snímač tepové frekvence, 15 sportovních režimů včetně plavání. Vodotěsnost je zaručena do hloubky 0,5 metru. Maximálně přesnou polohu zajistí funkce duální satelitní GPS (GNSS), která v reálném čase dokáže zpracovat více signálů najednou.

Z běžných funkcí můžeme vyzdvihnout počet ciferníků čítající více než 100 druhů a podporu operačních systémů Android 5.0 a více nebo iOS 9.0 a více. Konečná prodejní cena není ještě upřesněna.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat