reklama

Aplikace Periscope pro live stream bude ukončena v březnu 2021

Aplikace Periscope pro live stream bude ukončena v březnu 2021
2020-12-18T19:30:30+02:00
• 18. 12. 2020

Zdroj: Medium.com

V roce 2015 byla spuštěna a představena aplikace Periscope určena pro živé streamování videí odkudkoliv přímo z vašeho mobilu. Aplikaci hned koupil Twitter a pomalu se stala součástí přímo jeho aplikace. Přesto bylo stále možné používat i samostatnou aplikaci Periscope, která odstartovala trend živých streamů i u ostatních služeb.

Periscope jako samostatná aplikace brzy skončí

Aplikace Periscope je nyní prý ve stavu, kdy ji stále používá méně a méně lidí a zároveň rostou náklady na její údržbu. Celá funkcionalita aplikace je již nyní dostupná skrz aplikaci Twitter. Z obchodů s aplikacemi bude však samostatná aplikace odebrána 31. března, přičemž již nyní s novou aktualizací nebude možné vytvořit nové účty.

periscope twitter app 800x450x

Zdroj: macrumors

Periscope odstartoval trend živých streamů. Krátce po něm se stejnou funkcí přišel Facebook nebo Google u YouTube. Možná i to stojí za nadcházející ukončení samostatné aplikace a ponechání pouze Twitteru, kde samozřejmě bude nadále živé streamování žít.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim