reklama

Black Friday je tady! Originální permanentní Windows 10 licence za nejlepší cenu 250 Kč! sponzorovaný článek

Black Friday je tady! Originální permanentní Windows 10 licence za nejlepší cenu 250 Kč! [sponzorovaný článek]
2020-11-27T18:01:39+01:00
• 27. 11. 2020

Dnes je 27. listopadu a to znamená jediné – Black Friday a velké slevy jsou tady! Právě dnes můžete nyní získat Windows 10 za tu úplně nejlepší cenu. Kupte si tak originální licenční klíč nejen na tento systém a permanentně si aktivujte svůj systém. Vyřešte tak své problémy s neoriginálním systémem jednou pro vždy. Mimo to můžete získat také kancelářský balík Office za vynikající cenu.

Black Friday na BOBKeys

Svátek pro všechny, co chtějí ušetřit, je konečně tady. Právě nyní si nezapomeňte prohlédnout mimořádnou nabídku zlevněných licencí na Windows 10 a další software. Můžete tak výrazně ušetřit. Třeba Windows 10 Pro můžete mít již za 250 Kč při koupi dvou licencí.

Nezmeškejte tuto příležitost k upgradu svého počítače. Nový systém vám přinese výhody, jako je dlouholetá podpora, skvělá optimalizace a rozhodně také zrychlí váš starý počítač.

bobkey 1295x728x

Celou nabídku slev v rámci Black Friday najdete zde

Po instalaci Windows 10 je třeba ho vždy aktivovat legálním klíčem. Pro ten již nemusíte fyzicky do obchodu, stačí si ho zakoupit online na BOBkeys v rámci této akce.

Můžete získat třeba Windows 10 Pro jen za 330 Kč na jeden počítač a nebo rovnou koupit dvě licence, čímž jedna vyjde jen na 250 Kč. Pro takto výhodné nabídky nezapomeňte při objednávce zadat slevový kód „DOT25„

V akční nabídce, kterou můžete vidět níže, ale naleznete také Windows 10 Enterprise LTSC. Tahle verze je speciální tím, že ji nemusíte každý rok updatovat na nový build, ale budete dostávat jen bezpečnostní aktualizace.

Samozřejmě doporučujeme k Windows 10 mít také originální Office, nyní můžete získat originální velký balík Office Home And Student 2019 za 740 Kč nebo Business 2019 za 955 Kč.

Pokud budete mít jakýkoliv problém, můžete se ozvat na email service@bobkeys.com.

Jak zkontrolovat, kdy vyprší vaše licence Windows?

Máte nyní nějakou licenci Windows a nevíte,  kdy skončí, nebo se jen chcete ujistit, že máte dostatek času ke koupi nové? Kontrola je jednoduchá. Stačí zmáčknout Windows+X a zde zvolit Příkazový řádek (správce) / Windows Powershell (správce) nebo zmáčknete zkratku Windows+R a zde napište „cmd“.

Poté odsouhlaste admin práva a napište příkaz: slmgr.vbs /xpr

Nyní by vám mělo vyskočit okno, kde se ukáže, zda je váš počítač trvale aktivován, nebo ne.

pc 800x500x

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim