reklama

watchOS 7.1 beta 2 přichází veřejným testerům

watchOS 7.1 beta 2 přichází veřejným testerům
2020-10-04T18:00:00+02:00
• 4. 10. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Dva dny po vydání druhé vývojářské beta verze watchOS 7.1 společnost Apple zpřístupnila také druhou veřejnou beta verzi tohoto operačního systému. Aktualizace přináší nové ciferníky a aplikaci Blood Oxygen, které byly dočasně odstraněny.

Když Apple zveřejnil watchOS 7.1 beta, odehrály se dvě velké změny. Chyběla aplikace Blood Oxygen a nové ciferníky, které byly původně představeny v rámci watchOS 7. Druhá beta verze pro vývojáře a veřejné testery tyto funkcionality přináší zpět. 

watchOS 7

Zdroj: 9to5Mac

Pokud jste zaregistrováni ve veřejném beta programu watchOS, přejděte do aplikace Watch na vašem iPhonu > Obecné > Aktualizace softwaru a stáhněte a nainstalujte nejnovější instalační balíček. 

Nové watchOS 7 ve znamení spánku a sportu

Hlavní novinkou je sledování spánku. Místo toho, abyste své Apple Watch odložili v noci do nabíječky, si je tak ponecháte na spaní. Díky tomu získáte přesné informace o kvalitě vašeho spánku. Ty si pak můžete prohlédnout také v iPhonu.

Když jdete do postele tak se vám automaticky vypne zobrazování ciferníku. Hodinky se také automaticky naučí detekovat mytí rukou a změří vám jeho čas. Nově dostanete širší nastavení ciferníků včetně nových vzhledů. Budete moci použít jednu aplikaci v ciferníkuu klidně vícekrát.

Face Sharing je pak nová funkce pro sdílení a stahování ciferníků. Jedná se ale spíše o nastavení konkrétního ciferníků, jeho barev a widgetů než přímo nových vzhledů. Aplikace Mapy dostala pokročilejší možnosti navigace včetně třeba pokynu „vyjděte schody“. Fitness je samozřejmě prioritou hodinek. Proto v nové verzi přidávají další sporty jako například tanec. Pokročilejší jsou také tréninky na posilování a další činnosti. Activity aplikace v iPhonu se vám pak přejmenuje na Fitness.

Kompatibilita

watchOS 7 vyžaduje iPhone 6s a novější s iOS 14 a jeden z modelů Apple Watch níže. Apple tak přestává podporovat Apple Watch Series 2 a starší.

  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat