reklama

Huawei stále vykazuje růst i přes celosvětovou pandemii a zákaz obchodu s USA

Huawei stále vykazuje růst i přes celosvětovou pandemii a zákaz obchodu s USA
2020-10-26T19:30:01+02:00
• 26. 10. 2020

Zdroj: Industryweek.com

Kvůli celosvětové pandemii koronaviru je globální dodavatelský řetězec společnosti Huawei vystaven velkému tlaku, proto musí její výroba i provoz čelit novým výzvám. To však společnost neodradilo, a tak se snaží přicházet s novými řešeními, které jí umožní postup vpřed a plnit tak své závazky vůči dodavatelům a zákazníkům.

Hlavními cíli společnosti v budoucnu budou především rozvíjení svých silných domén v oblasti IT, jako jsou umělá inteligence, cloudové služby, 5G technologie a výpočetní technika, aby mohla poskytovat individuální řešení pro každou situaci, pokročit ve vývoji průmyslových aplikací a společně se svými partnery vytvářet nové hodnoty prostřednictvím sítí páté generace. Huawei si také stanovila za cíl pomoci podnikům v rámci jejich rozvoje a vládám v posílení domácího průmyslu.

„Nárůst tržeb o 9,9 % oproti stejnému období loňského roku i splněná očekávání. Technologická společnost Huawei dnes zveřejnila své hospodářské výsledky za uplynulá tři čtvrtletí roku 2020, které byly navzdory krizi spojené s pandemií nového koronaviru Covid-19 i stupňujícímu se obchodnímu napětí s USA příznivé. Během období leden až září společnost Huawei vytvořila tržby ve výši 671,3 miliardy čínských jüanů (100,4 mld. dolarů), což je nárůst o 9,9 %. Čisté ziskové rozpětí společnosti v tomto období činila 8,0 %. Během prvních tří čtvrtletí roku 2020 obchodní výsledky společnosti Huawei v zásadě splňovaly očekávání, “ uvedl Tomáš Kolder, PR manažer společnosti Huawei.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat