reklama

Benzina spustila novou mobilní aplikaci s mnoha výhodami

Benzina spustila novou mobilní aplikaci s mnoha výhodami
2020-10-07T16:35:45+01:00
• 7. 10. 2020

Zdroj: Benzina

Síť čerpacích stanic spustila novou mobilní aplikaci, která přináší spoustu výhod. Zákaznicí tak mohou platit za tankování paliva přímo u stojanu prostřednictvím aplikace, nastavit navigaci k vybrané čerpací stanici a také účastnit se věrnostního programu.

Benzina Aplikace 2 2400x1602x

Zdroj: Benzina

Aplikace Benzina

Za platby provedené v aplikaci přímo u stojanu a při předložení QR kódu při platbě veškerého sortimentu na pokladnách zákazník získává věrnostní body (tzv. „Koníky“). Tyto nasbírané body následně můžete vyměnit za zvýhodněné balíčky či produkty zdarma z nabídky Stop Cafe. Další novinkou je také možnost platit za palivo přímo u stojanu v aplikaci Tankartou Easy, která nabízí výhodné slevy za každý litr paliva.

Benzina Aplikace 3 2400x1602x

Zdroj: Benzina

Aplikace funguje na zřízení s Androidem i iOS a můžete si ji stáhnout na Google Play a App Store. Platit pomocí aplikace lze na jakékoliv veřejné čerpací stanici Benzina.

„Jsme rádi, že zákazníci naše mobilní aplikace přijali a hojně je využívají. Spuštění nové aplikace a zavedení věrnostních odměn je tak dalším logickým krokem k přiblížení k našim zákazníkům. Tímto krokem jim chceme poděkovat za jejich dlouholetou věrnost a nabídnout další služby. Už nyní máme pro naše zákazníky připravené zajímavé benefity a do budoucna se mohou těšit na další výhody,“ uvedl Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

logo-app Benzina aplikace Benzina Zdarma ANDROID logo-app Benzina aplikace Vstupte s námi do světa odměn iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim