reklama

ZTE LiveBuds jsou nová bezdrátová sluchátka

ZTE LiveBuds jsou nová bezdrátová sluchátka
2020-09-04T18:30:46+01:00
• 4. 9. 2020

Zdroj: GSMArena

Společnost ZTE představila unikátní model Axon 20 5G. Unikátní je v tom, že nabízí přední fotoaparát pod displejem a svými specifikacemi spadá do střední třídy. O výkon se stará Snapdragon 765G s přímou podporou 5G sítí. Nejvyšší verze nabídne až 12 GB operační paměti pro data poslouží až 256 GB. Co se týče samotného displeje, má 6,92 palců s Full HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí.

ZTE Axon 20 5G oficiálně, první mobil se selfie kamerou pod displejem

ZTE LiveBuds přichází s dlouhou výdrží

VĂ˝robce kromÄ› tohoto mobilnĂ­ho telefonu pĹ™edstavila takĂ© svá bezdrátová sluchátka ZTE LiveBuds. Ta pĹ™icházejĂ­ s technologiĂ­ Bluetooth 5.0 a pomÄ›rnÄ› Ăşctyhodnou vĂ˝drží na jedno nabitĂ­ – 20 hodin pĹ™ehrávánĂ­ skladeb. Dále vĂ˝robce implementoval certifikaci IPX5 zaruÄŤujĂ­cĂ­ odolnost proti vodÄ›. Sluchátka pak nabĂ­zĂ­ elektronickĂ© potlaÄŤenĂ­ hluku (ENC). 

ZTE LiveBuds

Zdroj: GSMArena

LiveBuds nabízí sportovní design se zaoblenými hroty pro větší pohodlí. K dispozici jsou pak duální mikrofony a boční dotykové ovládací prvky. Každé sluchátko váží pouhé čtyři gramy, tudíž byste sluchátka neměli cítit. Prodávat se budou za 29 dolarů, tj. cca 644 Kč bez DPH. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim