reklama

S Tipli při nákupech ušetříte a ještě získáte 100 Kč jako bonus sponzorovaný článek

S Tipli při nákupech ušetříte a ještě získáte 100 Kč jako bonus [sponzorovaný článek]
2020-09-07T10:11:12+01:00
• 4. 9. 2020
1

Tipli je portál, který sdružuje velké množství e-shopů a svým registrovaným uživatelům nabízí celou řadu výhod. Pokud se zaregistrujete můžete je ihned začít využívat a navíc každý nový zákazník získá při registraci 100 Kč jako bonus. Na jaké další výhody se můžete těšit? Tipli nabízí velké množství slev a různé druhy slevových kupónů, které lze při nákupu přes portál využít. Naleznete je na úvodní stránce portálu. Velmi příjemný je i cashback, jež nabízí velké množství e-shopů. Jedná se o vrácení části peněz z vašeho nákupu. Výše částky je stanovena procenty, ta jsou uvedena vždy u loga obchodu, který na portálu naleznete.

A jak všechny tyto nabídky využívat? Je to velmi jednoduché. Po registraci na Tipli získejte 100 Kč na váš první nákup. Cashback vám bude připsán, jakmile obchodník potvrdí váš nákup.

Nakupte elektroniku se slevou a cashbackem

V současné době se bez kvalitní a moderní elektroniky neobejde téměř žádné odvětví. Nacházíme ji však i v našich domácnostech. Kdo by nepoužíval chytré hodiny, telefony či notebooky? Jako samozřejmost bereme televize poskytující kvalitní a dokonalý obraz nebo domácí elektrospotřebiče usnadňující nám práci či nabízející zábavu. Vývoj jednotlivých modelů jde stále kupředu a tak se v nabídce objevují stále modernější typy, jež nabízejí nové a nové funkce. Každá novinka však něco stojí. Pokud i vy toužíte po kvalitní elektronice za přijatelné ceny, využijte nabídky slev a dalších výhod, které nabízí Tipli.

Tipli

Jak již bylo řečeno výše, elektronika hýbe světem a vy si ji můžete, díky Tipli a jeho cashbacku, pořídit za velmi přijatelnou cenu. Veškeré výhody při nákup, třeba chytrých telefonů či fitness náramků, můžete využít na e-shopu Huawei. Slevy lze uplatnit také při nákupu chytrých telefonů a další elektroniky společnosti Samsung. E-shopů s elektronikou je však na Tipli mnohem více.

Kromě slev a cashbacku je výhodou i možnost nakupování kdykoli a odkudkoli. Neváhejte s registrací a využívejte slevy a bonusy, jež vám Tipli nabízí.

Získejte 100 Kč k registraci na Tipli.cz. Registrujte se ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Porteš

4. 9. 2020, 19:59
Android aplikace

Hamty.cz dává větší cashback.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim