reklama

Lenovo Smart Clock přichází v levnější verzi Essential

Lenovo Smart Clock přichází v levnější verzi Essential
2020-09-06T16:30:45+01:00
• 6. 9. 2020

Zdroj: Gizmochina.com

1

Společnost Lenovo doplňuje nabídku doplňků do domácnosti o chytré hodiny Smart Clock ve speciální edici Essential. Novinka přímo vychází ze stejnojmenného zařízení, které bylo poprvé oznámeno v loňském roce. Ovšem dnešní zástupce má kompaktnější rozměry a nižší prodejní cenovku, což se odráží v omezeném množství funkcí uvnitř. Výrobce hodlá spustit prodej ještě v druhé polovině tohoto měsíce.

Z hodin rázem budík

Designové zpracování sice zůstalo kompletně zachováno, ale barevný displej vystřídal obyčejný LED panel. Díky tomu přístroj připomíná spíše klasický stolní budík než chytré hodiny. Zobrazit si můžete čas, datum, teplotu a aktuální teplotu. Přes horní tlačítka lze ovládat nastavení času nebo hudební přehrávač, zatímco vzadu je tlačítko pro ztlumení všech zvuků a výstup USB-A pro nabíjení jiných zařízení.

Do vnitřní části nezapomněli přidat virtuálního asistenta Google Assistant, který přijímá příkazy přes nasazené mikrofony. Přehrávání hudby si vzal na starost reproduktor o výkonu 3 Watty. Jestliže vlastníte více chytrých reproduktorů, tak jej ke všemu můžete přidat do sestavy pro kvalitnější poslech. Oficiální prodej začne už brzy a v Evropě bude k dostání za cenu 59,99 eur (tj. cca 1 580 Kč).


Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

René Fírek

6. 9. 2020, 20:52
Android aplikace

Pěkné, sem s tím. Dostane se to oficiálně do ČR?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim