reklama

Huawei uvedl očekávaná sluchátka FreeBuds Pro

Huawei uvedl očekávaná sluchátka FreeBuds Pro
2020-09-11T09:30:28+02:00
• 11. 9. 2020

Zdroj: Fonearena.com

Nejnáročnější hudební posluchače se rozhodla uspokojit společnost Huawei, která v oficiální podobě uvedla bezdrátová sluchátka nesoucí název FreeBuds Pro. Novinka v posledních dnech byla čím dál více předmětem úniků a brzké odhalení tedy bylo pouze otázkou několika dnů. Čínský gigant do zařízení neváhal nasadit snad všechny nadstandardní funkce, čemuž také plně odpovídá konečná prodejní cena.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou nové hodinky s bezdrátovým nabíjením

Se vším všudy

Na první pohled nijak zvláštní konstrukce v sobě ukrývá až neobvyklé množství užitečných funkcí. Aktivní potlačení okolního hluku (ANC) řídí mikrofony s hybridní technologií umístěné zvenku a zevnitř. Následně podle míry hluku vydávají protihlukové signály až o síle 40 dB. To zajistí bezproblémové telefonování nebo kvalitní poslech hudby s latencí zvuku do 180 ms, což především potěší herní uživatele.

Huawei FreeBuds Pro 1 1119x787x

Zdroj: Fonearena.com

Konektivitu má pod palcem nejnovější technologie Bluetooth ve verzi 5.2. Doprovodná aplikace AI Life dokonce dokáže analyzovat správnou velikost silikonového špuntu pro maximální zvukový zážitek. Samozřejmě nechybí dotykové plošky pro ovládání hudebního přehrávače, hlasitosti, telefonního hovoru a funkce ANC. Samotná sluchátka vydrží hrát 7 hodin bez ANC (4 hod. s ANC). Nabíjecí pouzdro s 580mAh baterií či bezdrátovým Qi (2W) nabíjením přidává dalších 30 hodin.

Oficiální prodej startuje v říjnu za cenu od 199 euro (tj. cca 5 290 Kč) a k dispozici budou tři barevná provedení (bílé, černé, stříbrné).

Huawei FreeBuds Pro 3 1155x795x

Zdroj: Fonearena.com

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim