reklama

Huawei uvedl sluchátka FreeBuds Pro, přijdou na 4 999 Kč aktualizováno

Huawei uvedl sluchátka FreeBuds Pro, přijdou na 4 999 Kč [aktualizováno]
2020-09-21T13:14:28+02:00
• 21. 9. 2020

Zdroj: Fonearena.com

Aktualizováno 21. 9.

Deset dnů od představení nových sluchátek jsme se dočkali dostupnosti v Česku. FreeBuds Pro přijdou na 4 999 Kč, přičemž dnes startují předobjednávky.

Původní článek 11. 9.

Nejnáročnější hudební posluchače se rozhodla uspokojit společnost Huawei, která v oficiální podobě uvedla bezdrátová sluchátka nesoucí název FreeBuds Pro. Novinka v posledních dnech byla čím dál více předmětem úniků a brzké odhalení tedy bylo pouze otázkou několika dnů. Čínský gigant do zařízení neváhal nasadit snad všechny nadstandardní funkce, čemuž také plně odpovídá konečná prodejní cena.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou nové hodinky s bezdrátovým nabíjením

Se vším všudy

Na první pohled nijak zvláštní konstrukce v sobě ukrývá až neobvyklé množství užitečných funkcí. Aktivní potlačení okolního hluku (ANC) řídí mikrofony s hybridní technologií umístěné zvenku a zevnitř. Následně podle míry hluku vydávají protihlukové signály až o síle 40 dB. To zajistí bezproblémové telefonování nebo kvalitní poslech hudby s latencí zvuku do 180 ms, což především potěší herní uživatele.

Huawei FreeBuds Pro 1 1119x787x

Zdroj: Fonearena.com

Konektivitu má pod palcem nejnovější technologie Bluetooth ve verzi 5.2. Doprovodná aplikace AI Life dokonce dokáže analyzovat správnou velikost silikonového špuntu pro maximální zvukový zážitek. Samozřejmě nechybí dotykové plošky pro ovládání hudebního přehrávače, hlasitosti, telefonního hovoru a funkce ANC. Samotná sluchátka vydrží hrát 7 hodin bez ANC (4 hod. s ANC). Nabíjecí pouzdro s 580mAh baterií či bezdrátovým Qi (2W) nabíjením přidává dalších 30 hodin.

Oficiální prodej startuje v říjnu za cenu od 199 euro (tj. cca 5 290 Kč) a k dispozici budou tři barevná provedení (bílé, černé, stříbrné).

Huawei FreeBuds Pro 3 1155x795x

Zdroj: Fonearena.com

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat