reklama

Google Mapy začínají dostávat tmavý vzhled

Google Mapy začínají dostávat tmavý vzhled
2020-09-29T18:00:02+01:00
• 29. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google dokončuje tmavý vzhled u několika posledních aplikací. Bohužel do teď nebyla tato podoba dostupná u Google Map, respektive v rámci běžného prohlížení. Samotná funkce Navigování má dark mode již delší dobu, ale zbytek aplikace nikoliv, až do teď.

Google Mapy se dočkají nové navigace

„Dark mode“

První náznaky tmavého režimu aplikace Google Mapy se datují do minulého roku. Bohužel vše naznačovalo tomu, že je potřeba udělat ještě mnoho práce. Nyní zde máme první náznak od uživatele vlastnícího Pixel 4, který na svém zařízení zpozoroval tmavý režim aplikace Google Mapy.

Screenshot 20200930 004109 447x944x

Zdroj: Mircydris

Jak jde vidět na snímku obrazovky, aplikace ukazuje, že v nastavení lze zvolit světlé prostředí. Automaticky se tedy nabízí vzhled podle nastavení Androidu. Pakliže máte nastavený režim přepínání, dotkne se to i aplikace Google Mapy.

Bohužel nemáme tuto novinku k dispozici ani na jednom redakčním zařízení. Nabízí se tak několik možností. Google může testovat novinku na omezeném množství uživatelů, případně dochází k postupnému šíření. V obou případech si budeme muset počkat, až bude nová podoba aktivovaná skrze servery Googlu. Instalací nové verze aplikace asi nevynutíte novou podobu Google Map.

Zdroj: reddit.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim