reklama

Fundo je nová služba pro (ne)placené události od Google Area 120

Fundo je nová služba pro (ne)placené události od Google Area 120
2020-09-12T21:11:56+02:00
• 13. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google má vlastní inkubátor nazvaný Area 120, kde vznikají projekty většinou soustředěné kolem webových projektů, případně i aplikací pro mobily. Google si tak testuje nové možnosti a příležitosti, přičemž někdy přerostou v běžné služby. Nyní jsme se dočkali projektu Fundo.

Fundo

Skoro by se dalo říci, že se jedná o odpověď na podobnou službu od Facebooku, který nabízí možnost vytváření placených událostí. V tomto případě jde také o online události pro nejrůznější tvůrce. Přes Fundo mohou pořádat běžné setkání s fanoušky, osobnější konverzace nebo rovnou workshopy.

Screenshot 80 1138x504x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jsou zde funkce jako možnost pořízení společné fotografie nebo časovač pro jednotlivé fanoušky. Jakákoliv událost může být zdarma, ale Fundo je spíše o možnosti pořádání placených setkání. Tvůrci mohou nastavit minimálně 5 dolarů za vstupenku, přičemž lze nastavit čas s každým fanouškem, počet účastníků, termín, opakování a další možnosti.

Projekt jako takový se snaží přinést další možnost příjmů online tvůrcům a řečníkům, případně lidem snažící se předat zkušenosti. Služba jako taková je v tuto chvíli dostupná pro tvůrce z USA a Kanady, ale jako běžní uživatelé se můžete setkání zúčastnit. Zakladatelé uvádí, že v dohledné době se dočkáme rozšíření do dalších krajin.

Nová služba se nachází na webové adrese fundo.town, kde již nyní se nabízí poměrně dost placených i neplacených událostí.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat