Tronsmart reproduktor a sluchátka v akci sponzorovaný článek

Tronsmart reproduktor a sluchátka v akci [sponzorovaný článek]
2020-08-03T18:03:59+02:00
• 3. 8. 2020
2

Tronsmart T6 Max v akci!

Společnost Tronsmart rozšiřuje rodinu přenosných reproduktorů o jeden čerstvý přírůstek, který by klidně mohl v prodejních číslech navázat na svého předchůdce s názvem Element Mega ze září loňského roku. Vlastní technologie SoundPulse bude opět zajišťovat maximální výkon a budoucí majitelé jistě ocení kompaktní rozměry. Ke všemu čínský výrobce spustil celosvětový prodej za velmi lákavou cenu.

Přenosný reproduktor T6 Max o rozměrech 140 x 140 x 193 mm váží necelé dvě kila, za což především vděčí 12 000mAh baterii a ta zaručuje výdrž 20 hodin při poslechu na nejvyšší hlasitost. Naopak její nabití trvá přibližně 2 hodiny. O kvalitní zážitek z poslechu se starají dva stereo reproduktory s celkovým výkonem 60 Wattů. Spárování probíhá buď standardně přes funkci Bluetooth 5.0, nebo dokonce pomocí přítomné technologii NFC. K dispozici je také možnost vyvolat chytrého asistenta.

Tronsmart T6 Max

Zvýšená odolnost je podložena certifikací IPX5, která zaručuje voděodolnost proti dešti či opláchnutí. Nechybí ani vstup pro microSD kartu, AUX či sluchátka. Funkce True Wireless Stereo dovoluje spárovat dva reproduktory k vytvoření 3D zvuku. Tlačítko EQ slouží k přepínání mezi 3 režimy (standard, extra basy, 3D stereo).

Reproduktor Tronsmart T6 Max stojí za běžných okolností 2 629 Kč, nyní je však exkluzivně k dispozici za zlevněnou cenu. Konečná cena tedy činí 2 304 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GKBTS21, zaplatíte jen 1 733 Kč. Nemusíte se bát celních poplatků, jelikož zásilka je posílána z německého skladu. A to už stojí za zvážení. Pokud máte zájem, k zakoupení je Tronsmart T6 Max dostupný ZDE.

Tronsmart Onyx Free: IPX7 a UV sterilizace samozřejmostí

S rozšířením viru COVID-19 stále mnoho lidí považuje svou hygienu za nejvyšší prioritu. Když jdete ven, nosíte roušky a umývání rukou se stává základním procesem. S ohledem na současnou situaci se však musíte více starat o svou hygienu, i když třeba posloucháte hudbu z pohodlí domova. Sluchátka UV sterilizace jsou zcela nezbytná. Tronsmart, podporovaný společností Qualcomm, na trh uvedl první skutečně bezdrátová sluchátka s UV sterilizací pod názvem Onyx Free. Co lze od těchto antivirových sluchátek očekávat?

Onyx Free jsou sluchátka vybavena UV sterilizací, čímž poskytují čistší a bezpečnější použití. Jednoduše vložíte sluchátka do nabíjecího pouzdra a UV záření bakterie automaticky sterilizuje po dobu 60 sekund. To vám umožní mít bezpečnější zážitek z používání. Díky čipům firmy Qualcomm máte možnost získat stabilnější připojení a mnohem lepší kvalitu zvuku s rychlejším přenosem, nízkou latencí a spotřebou energie. 

Tronsmart Onyx Free Tronsmart Onyx Free Tronsmart Onyx Free

Tronsmart Onyx Free je vybaven vodotěsností IPX7. To znamená, že můžete poslouchat hudbu, i když se potopíte do hloubky jednoho metru. Dále sluchátka nabízí hmatovými spínači Panasonic, které vám poskytnou přesnější a pohodlnější ovládání se snížením tlaku ucha o 71 % ve srovnání s běžnými tlačítkovými sluchátky. 

Díky čipu od Qualcommu sluchátka podporují audio formát aptX. Kromě toho vám 35hodinová výdrž umožňuje přehrávat hudbu bez přerušení. V praxi můžete také používat jedno nebo dvě sluchátka s mono nebo stereo režimem. Díky hlasovému asistentovi pak můžete používat hands-free ovládání. Především, Tronsmart Onyx Free je pro vás skvělou volbou nejen kvůli UV sterilizaci, ale také vysokému výkonu za cenu jen 708 Kč. Stačí v obchodě Geekbuying použít kupón 4J9N7XKV a nízká cena je vaše. Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Zálešák

3. 8. 2020, 19:28

Reproduktor Tronsmart T6 Max stojí za běžných okolností 2 304 Kč, nyní je však exkluzivně k dispozici za zlevněnou cenu. Konečná cena tedy činí 2 629 Kč. 
Asi nějaká chyba tisku . . .

Zdeněk Koutský

VIP 3. 8. 2020, 20:00

Obrátili jsme ceny, děkujeme za upozornění. Chyba byla opravena :)

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat