reklama

Huawei Y9a se začíná odhalovat

Huawei Y9a se začíná odhalovat
2020-08-28T08:22:01+01:00
• 29. 8. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Čínská společnost Huawei pomalu přechází na nové designové zpracování u svých chytrých telefonů. Po nedávném úniku modelu Enjoy 20 Plus se mezi širokou veřejnost dostal další snímek, a to mobilní novinky s označením Y9a. U tohoto chystaného zařízení je opět k vidění displej bez jakéhokoliv výřezu, selfie kamerka ve vyjíždějícím mechanismu nebo celkem tři objektivy fotoaparátu umístěné v kruhovém modulu.

Rozdíly ve výbavě

Zveřejněná fotografie odhaluje displej zabírající celou čelní stranu zařízení. Na konstrukci můžeme zpozorovat také snímač otisků prstů v boční části, takže výrobce mohl chtít v tomto směru trochu ušetřit. Vzadu nepochybně bude hlavní roli plnit 64megapixelový fotoaparát, ke kterému s největší pravděpodobností ještě připojí 8MPx a dva 2MPx objektivy. Částečně podle vzoru zmiňovaného modelu Enjoy 20 Plus. Dva LED blesky jsou nasazeny mimo vyhrazený prostor.

Y9a 2 727x231x

Zdroj: GSMArena.com

Uvnitř se zřejmě ukáže procesor Kirin z vlastní dílny osazen osmi jádry pod kapotou a podporou sítě 5. generace. Potvrzena je zatím jen 8GB operační paměť RAM a interní úložiště s kapacitou 128 GB. Velikost baterie není známa, ale nevynechají rychlé 40W nabíjení. Nakonec stojí za zmínku logo aplikace AppGallery, což naznačuje absenci softwarového balíčku služeb Google Play.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim