reklama

Huawei Y9a se začíná odhalovat

Huawei Y9a se začíná odhalovat
2020-08-28T08:22:01+02:00
• 29. 8. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Čínská společnost Huawei pomalu přechází na nové designové zpracování u svých chytrých telefonů. Po nedávném úniku modelu Enjoy 20 Plus se mezi širokou veřejnost dostal další snímek, a to mobilní novinky s označením Y9a. U tohoto chystaného zařízení je opět k vidění displej bez jakéhokoliv výřezu, selfie kamerka ve vyjíždějícím mechanismu nebo celkem tři objektivy fotoaparátu umístěné v kruhovém modulu.

Rozdíly ve výbavě

Zveřejněná fotografie odhaluje displej zabírající celou čelní stranu zařízení. Na konstrukci můžeme zpozorovat také snímač otisků prstů v boční části, takže výrobce mohl chtít v tomto směru trochu ušetřit. Vzadu nepochybně bude hlavní roli plnit 64megapixelový fotoaparát, ke kterému s největší pravděpodobností ještě připojí 8MPx a dva 2MPx objektivy. Částečně podle vzoru zmiňovaného modelu Enjoy 20 Plus. Dva LED blesky jsou nasazeny mimo vyhrazený prostor.

Y9a 2 727x231x

Zdroj: GSMArena.com

Uvnitř se zřejmě ukáže procesor Kirin z vlastní dílny osazen osmi jádry pod kapotou a podporou sítě 5. generace. Potvrzena je zatím jen 8GB operační paměť RAM a interní úložiště s kapacitou 128 GB. Velikost baterie není známa, ale nevynechají rychlé 40W nabíjení. Nakonec stojí za zmínku logo aplikace AppGallery, což naznačuje absenci softwarového balíčku služeb Google Play.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim